Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha lapos a föld és egy fal...

Ha lapos a föld és egy fal vesz minket körül akkor a lapos föld hívők miért nem mentek el még oda?

Figyelt kérdés
Persze ótvar nagy baromság az egész lapos föld dolog de ha már okoskodnak akkor miért nem szerveztek egy utat az állítólagos falhoz ami körbe veszi a lapos földet? XD

#tudomány #föld #Álltudomány
2020. jún. 13. 16:34
 1/8 Mojjo ***** válasza:
100%
Akkora pofon lenne az nekik a valóságtól, hogy a fal adná a másikat :D
2020. jún. 13. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert katonaság őrzi a területet ki ne derüljön a titok. Nem vicc egy lapos földhívő ezt mondta.
2020. jún. 13. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Olyat is hallottam már, hogy valami térgörbületet hoznak létre, hogy egyenesen haladva is visszafordulj. Biztos a HAARP, vagy nem tudom...
2020. jún. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
LOL ez térgörbület dolog nagyon jó XDD Azt halottam már, hogy szerintük katonák őrzik de azért egy próbát megér nem? XD
2020. jún. 13. 18:10
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
nekem a kedvencem az hogy a tudósok hazudnak de az ő adatik igazak mert a bibliára épít XD
2020. jún. 13. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Úgy gondolják, hogy az Antarktiszt úgy lehet körbejárni, hogy közben a jégfal mindig homorú a te szemszögedből nézve. Szemléltetésképp, mintha egy felfújt autóbelsőnek nem a közepén a luk lenne az Antarktisz, hanem a külső széle, vagyis az egész lapos Föld körbe van zárva az Antarktisszal. Ez egy áthatolhatatlanul magas tömör jégfal, amin túl csak az örök és végtelen jégmezők terülnek el. És ezért őrzi a katonaság, hogy ha valaki oda tévedne, akkor visszatessékeljék az illetőt, nehogy kimerészkedjen a végtelen jégmezőkre, mert ott csak a biztos halál várna rá.

(Nekem csak annyi lenne a kérdésem, hogy vajon ki a fene pénzelne folyamatosan sokmillió katonát csak azért, hogy a semmi szélén ácsorogjanak naphosszat arra várva, hogy mikor vetődik arra néha-néha egy-egy elvetemültebb utazó. Kinek és miért érné ez meg?)

2020. jún. 13. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Őrök hatalmas jégfalon? Winter is coming! White Walkers is coming!!
2020. jún. 14. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert félnek hogy leesnek.
2020. jún. 14. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!