Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mezőgazdasággal , vadászattal,...

Mezőgazdasággal , vadászattal, halászattal kapcsolatos dolgokat szeretnék kérni?

Figyelt kérdés

A barátom mezőgazdász, halász és vadász is egyben én meg ...városi lányka. Gőzöm nincs a mezőgazdaságról se a vadászatról se a halászatról. Valaki kérem oktasson ki kicsit. Szakszavak. Munkák. Mit mikor kell csinálni. Gépek, járművek. Állatok. Szakszavak mindenre.

Szeretnék kicsit a munkájába betekinteni. Vagyis szeretném ha látná, hogy igyekszem, hogy érdekel az ő munkája. Ha vele vagyok szokott mesélni de szeretnék többet tudni.



2021. febr. 8. 23:08
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Most komolyan jobb oldalt nem is talalhattal volna erre a célra.

Nemfogja neked itt senki venni a farttsagot, hogy kész iparágakat vezzesen fel alapoktol.


Talalsz a témában kismillió anyagot neten ahol kitudod szűrni mi erdekes számodra mi nem. De ha nincs kedved olvasni ezerszámra talasz ismertető jellegű videókat.


És az sem mindegy mit csinál a barátod juhokkal foglalkozik traktort vezet vagy zöldséget termeszt... Ezt csak te tudod. Konretumok alapján tájékozódj.


De szerintem nem kell ebbe ennyire belemenni a halászat is csak egy hobbi van aki szereti van aki nem, nem feltétlen elvárás, hogy ezekkel a dolgokkal te képbe legyél föleg nem szakszavakkal.

Vagy kerd meg a barátod szerintem szívesen mesel azokról a dolgokról amiket szeret csinálni.

2021. febr. 8. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
55%
Kérd meg a barátod. Úgy látja a legjobban az igyekezetet ha tőle kérdezed és ő mondja el.
2021. febr. 9. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 TappancsMancs ***** válasza:
Szerintem is jobb, ha tőle kérdezgetsz dolgokat, hogy ez hogy van, meg az hogy van...
2021. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!