Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek Teleki Pál valóban...

Szerintetek Teleki Pál valóban öngyilkos lett?

Figyelt kérdés
Sokat gondolkodtam ezen vajon történhetett-e az hogy meggyilkolták és öngyilkosságnak lett beállítva.

2021. márc. 12. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem öngyilkos lett.

Olyan formában hogy vagy öngyilkos leszel és normál temetést kapsz vagy egyszeruen megölunk és névtelen sirba rakunk.

2021. márc. 13. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát bizony! A korban is sokat gondolkodtak ezen. De hát úgy néz ki, tényleg öngyilkos lett. A búcsúlevelet ő írta, és amit írt hitelesíti ismert tudósi, politikusi tisztessége. (Ja, nem kérek olyan hozzászólást, hogy egy antiszemita nem lehet tisztességes, miközben én lenézem az összeset!)
2021. márc. 14. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
0%
Amúgy őszintén, azt,hogy ezt írja a történelem könyv még nem biztos,hogy igaz. Levéltárba menjetek el , ha ennyire érdekel a téma. Van egy olyan "történet",hogy nem öngyilkos lett,hanem egy német katona tiszt (?) lőtte fejbe, baloldalon,mikor Teleki Pál jobb kezes volt. Ha valaki jobb kezes és fejbe akarja magát lőni akkor automatikusan a jobb oldali fejéhez szorítja a pisztolyt. Ez a "tiszt" Teleki szobájából jött ki, mondván,hogy a miniszterelnök úr pihenni szeretne, másnap reggel látták,hogy a párnája,amin fekszik véres...
2021. nov. 21. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!