Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miből érettségizzek inkább?...

Miből érettségizzek inkább? Föciből vagy infóból?

Figyelt kérdés

hogy is zajlik pontosan az infó ill a föci érettségi??infóból vagy gyakorlati meg elmélet és szóbeli rész??föciből pedig mi szokott lenni??

mit szoktak kérdezni írásbeli infóból például?és föciből?

melyik az egyszerűbb?? akik érettségiztek már valamelyikből milyen nehéznek tartják(tartották)??


2010. szept. 10. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát én föciből toltam középfokut, előrehozottan és k.rva nehéz volt, éppenhogy négyes lett. sok gyakorlás kell hozzá, meg nagyon jó térképhasználat, meg jo tanár, az infó sztem könnyebb középfokon, legalábbis ezt hallottam több ismerősőm s tolta, és négyesnél rosszabbak nem lettek, jah és nekem föci érettségibe 40!! tételem volt, ugyanis van gazdasági és természetföldrajz szal elég kemény, nem csinálnám újra...

na remélem segitettem, kérdezz nyugodtan :)

2010. szept. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

infoból csak akkor érettségizz ha tényleg érdekel és tudod képezni magad a jövőben, mert ha nem, akkor kaphatsz rá akármilyen 5öst, nem mész vele semmire


másképp inkább a történelmet tudom ajánlani

2010. szept. 10. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Utolsónak üzenem : Töri kötelező :P:)

Én tavaly érettségiztem földrajzból. Valóban 40 tétel van. De nem olyan vészes, attól függ kinek mihez van érzéke. Írásbeli két részből áll : térkép és egyéb kérdések :D Először úgy volt h informatikára megyek, de az első fakultáció után írtam egy kérvényt az igazgatónak h had menjek föcire. Sokkal izgalmasabb nekem a föci.

2010. szept. 10. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én infóból fogok jövőre érettségizni. Föciből semmi pénzért nem, mert mindig is utáltam, meg se tanulnám:)
2010. szept. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Földrajzból nem kötelező! Az infót akkor válaszd ha kicsit is kedveled. Viszont nagyon gagyi kérdések vannak (és gyakorlatok) és azok jól jönnek a hétköznapokban.
2010. szept. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Infóból középszintűztem tavaly, van gyakorlati meg szóbeli része. A gyakorlatin Wordben, Excelben, Powerpointban, Accesben és Frontpageben kell megoldani feladatokat. A szóbelire meg van vagy 20 tétel, beszélni kell pl arról, hogy mi az e-mail, az Internet, operációs rendszerek, számítástechnika története, keresőrendszerek, számítógép felépítése, stb. Elég könnyű, ha minimális érzéked van hozzá.
2010. szept. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat:D....az a baj hogy én ha választani kéne akkor inkább jobban kedvelem a föcit csak az a baj hogy nehezebbnek tűnik nem vagyok benne biztos hogy érettségin sikerülne (bár lehet ha addig tanulnám az atlaszt meg tudnám tanulni kezelni és lehet nagyjából akkor már tudnám is az országok gazdasági helyzetét,a széljárásokat...stb) attól félek még ha egy dolgozatra meg is tanulom a dolgokat érettségin nem fogom tudni:S:S
2010. szept. 11. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!