Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Föld órája akció (nem tudtam...

Föld órája akció (nem tudtam melyik kategóriába tegyem) részeseként te is ki fogsz kapcsolni szombaton berendezéseket?

Figyelt kérdés
Szombaton rendezik meg az idei Föld órája akciót, a szervezők arra kérik a kezdeményezéshez csatlakozókat, hogy este 20 óra 30 perctől egy órára kapcsoljanak ki otthonukban minden elektronikus berendezés, és kapcsolják le a világítást – közölte a WWF Magyarország szerdán.

#Föld órája, kikapcsolás, áramtalanítás
2022. márc. 23. 20:13
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Környezetvédő beállítottságú vagyok, de ez egy egészéves dolog nálam, nem évente egy órás pozőrködés.

Ültess fát, szedj szemetet, menj tömegközlekedéssel dolgozni, szigeteld le a házad, stb sok módja van annak, hogy ennél a jelképes egy óránál többet tegyél a környezetért.

2022. márc. 23. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nem üzemeltetek feleslegesen semmit, ami meg kell az kell.
2022. márc. 23. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Persze, majd pont este... aztán gyertyával világítok, hogy ne vakoskodjak, vagy mi? ...

Nálam egyébként is 2 napig áramszünet volt, úgyhogy én 48 évre előre letudtam ezt a dolgot.

2022. márc. 24. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Egy évre kivetítve egy óra az 100/8760=0,011%, ez is csak akkor, ha mindenki betartaná. Sokra nem megyünk ezzel. Ez csak látszat tevékenység, ehelyett a mindennapi életben kellene környezet tudatosabbnak lenni.
2022. márc. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
aki ezt erölteti, az valoszinuleg nem sokat tud az erőművek működéséről, konkrétan szopatják ezzel az elektromos hálózat üzemeltetőjét
2022. márc. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!