Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek a Tesla új áraival...

Szerintetek a Tesla új áraival képes lesz legtöbb európai és német prémium márkát kicsinálni? Új óriás présgépével egyetlen darabból fog állni a fő karosszéria, így gyorsabb gyártás kevesebb szerelés lesz... (videó)

Figyelt kérdés
Videó: [link]

#autó #Tesla #árháború #prémium kocsik
2023. febr. 4. 11:33
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
Any idea?
2023. febr. 4. 11:50
 2/17 anonim ***** válasza:
Értünk magyarul...
2023. febr. 4. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Tehát még angolul sem tudsz...
2023. febr. 5. 14:13
 4/17 anonim ***** válasza:
49%

„Szerintetek a Tesla új áraival képes lesz legtöbb európai és német prémium márkát kicsinálni?”

Nem, a Teslát csinálja ki a БМП-1:

https://www.youtube.com/watch?v=yyUh4MANYHo

„Tehát még angolul sem tudsz...”

Az angol a világ legidiótább nyelve.

2023. febr. 5. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
4-es! Na menj vissza kapálni a tanyasi kiskertedbe, oda való vagy!
2023. febr. 7. 16:49
 6/17 anonim ***** válasza:

5

Te kapálni is csak egy tízéves tanfolyam után lennél képes, sőt még madárijesztőnek sem felelnél meg. Ha te meg olyan tanultnak képzeled magad, akkor végezd már el a négy tagú CR fázistoló lánc analízisét.

2023. febr. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Jól van tanulatlan bugris barátom! Ülj le egyes!
2023. febr. 7. 20:03
 8/17 anonim ***** válasza:
Ne mellébeszélj te főokos, te világ esze. Oldd meg a négytagú fázistoló láncot, aztán jöhetsz ide okoskodni. Vagy mutasd meg, hogyan kell kiszámolni aszimmetrikusan terhelt háromfázisú rendszer esetén a nullavezetőn folyó áramot. Ha egyik sem megy, akkor számold meg, hogy a БМП-1 lánctalpa hány darab láncszemből áll, természetesen a gép alól.
2023. febr. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
8-as, amiket leírtál ma olvastad 1X. Tipikus példa vagy: Az internetes keresők korában okoskodni akar a legbutább emberke is.
2023. febr. 7. 20:14
 10/17 anonim ***** válasza:

„Az internetes keresők korában okoskodni akar a legbutább emberke is.”

Igen, én buta vagyok, hát akkor bizonyítsd be, hogy te milyen okos vagy, lássuk a megoldást. E kérdést már hozzád hasonló nagyképű senkinek feltettem, egyetlen egy sem volt képes megoldani, csak mellébeszélni. Te sem vagy képes többre.

Szerinted ma olvastam, akkor linkeld már ide a megoldást az internetről. Na lássuk megtalálod-e, hol olvastam? Egyébként mindenki magából indul ki, te is tipikus példája vagy a mai végtelen buta embernek (okostelefonja van, esze nincs), aki azt hiszi, hogy az interneten, mindenre talál megoldást. Mellesleg hiába is találnád meg, legfeljebb a szóközöket értenéd belőle.

2023. febr. 7. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!