Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Gyerekek figyeljetek. Ha...

Gyerekek figyeljetek. Ha kiszedik az agyam emlekezetert felelos reszt akkor nem lesz tudatom csak tudattalanom?

Figyelt kérdés
mert nem tudok uj emlekeket sehogy kepezni se masodpercre se tized mp-re?
2023. aug. 9. 15:13
 1/7 anonim ***** válasza:

Akkor kérdezd meg máshol. Mindjárt berakom én neked a kolbászt, és elfelejtsz mindent.


Ezt csekkold:

[link]

2023. aug. 9. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
hmmmmm....
2023. aug. 9. 15:57
 3/7 A kérdező kommentje:

"After the surgery, which was partially successful in controlling his seizures, Molaison developed severe anterograde amnesia: although his working memory and procedural memory were intact"


mielott betenned nekem, nekem nem csak anterograd amnezia kell hanem retrograd is.

2023. aug. 9. 15:58
 4/7 A kérdező kommentje:
funkcionalni akarok, de permanens anterograd/retrograd amneziat akarok 100% ban. funkcionalni hogy itt maradjak de agyban mar nem.
2023. aug. 9. 16:00
 5/7 anonim ***** válasza:
Miért akarsz ilyet?
2023. aug. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Több fajta memória létezik: úgy időre, mint tárhelyre.

A hosszú távú az szerkezeten alapul, nem lehet csak úgy "kiszedni".

A tudat megint csak más, ne keverd a kettőt. A tudat épp úgy használja a memóriát, ahogy a tudattalan is.

2023. aug. 9. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Először meg akartam kérdezni hogy miért akar ilyen szarul megcsinálni magát,aztán rájöttem hogy az alap dolgokat sem ismeri. Az emberek sok hülyeséget tanulnak ezt ki kell nőni. Ön még gyerek én úgy látom hogy képtelen rá. Valakik elhitették önnél hogy értelmes. IQ 70.
2023. aug. 9. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!