Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Orosz kétfejű kutya kisérlet,...

Orosz kétfejű kutya kisérlet, hogy tudott mozogni a hozzá varrt kisebb kutya? Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Nagyon ügyes keze volt, ha az ereket így össze tudta varrni vagy mit csinált nem tudom. Mit érezhetett a nagy kutya? És a másik kisérletnél az összes vért leszívták, majd újra élni kezdett amint vissza juttatták a keringésbe. Hogy lehetséges ez?

2023. szept. 27. 22:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Forrás?
2023. szept. 28. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
64%

Ja, már utánanéztem a bulvársajtóban! Szerény magánvéleményem?


Előre megjegyzem, hogy nem vagyok kutyabolond, és egy kutyaaltatásra se költenék soha egy fillért se, mert egy lapátsuhintással lazán megszabadítanék egy kutyát a szenvedéseitől - de ezek az orvosok szerintem teljesen elmebetegek, és barmolásaik orvostudományi jelentősége is kétséges!


Semmit sem tudtak a szövetek kompatibilitásáról és az immunreakciók elkerüléséről, de azért több tíz kutyát halálra kínoztak összevarrással. Kismillió humánusabb kutatási technika létezik a szövetek reakcióinak a szisztematikus tanulmányozására, melyek eredményei sokkal nagyobb jelentőséggel bírnak a transzplantációs gyakorlatban.


Ha már az érsebészetet akarja valaki gyakorolni, akkor azt tegye meg egy kísérleti állaton, de ne barmoljon össze két szövetileg inkompatibilis szervezetet, melyek utána 1-2 napig csak agonizálnak, utána meg menthetetlenül végük.


Persze valakiknek az a nagy eredmény, hogy a nagykutyára felvarrott kiskutyafej még néhány óráig nyelési reflexet produkál, ezért a torkából folytatódó csövön kifolyik a fellefetyelt tej - fúj, de gusztustalan...

:-(

2023. szept. 28. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
80%
Hogy beteges szórakozás, nem tudományos eredmény.
2023. szept. 28. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!