Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mekkora volt az a legnagyobb...

Mekkora volt az a legnagyobb időtartam amit az ember képes volt kaja nélkül toleráni?

Figyelt kérdés
Érdeklődnék, hogy mennyi hét vagy év esetleg hónapokba telt egy normál, átlag embernek ember kaja,élelem nélkül. Ideje megdönteni a rekordot.

2023. okt. 26. 17:20
 1/5 anonim válasza:
100%

Levegő 2 perc, birja egy átlagos ember. víz nélkül 2-3 nap max, étel kb. egy hónap, ha van rajtad extra mennyiség (túlsúly), ha hosszú ideig élnél az max kb. 150 év amit ember kibirhat, de egy cidert is előtted öntik ki, úgy.


Kövér emberrel tudósok 1 évet próbáltak, alapvetően vitaminokat adtak, ne legyen azért beteg és abba haljon meg vagy valami. 1-2 hónapot sokan kibírtak étel és kiegészítő nélkül, ami reális, amennyiben vannak tartalékok: (extra izomis elegendő, hisz fehérje folyamatosan kell).


Természetesen van, aki ennél hamarabb éhenhal vagy olyan betegsége lesz, amibe belehal.

2023. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
93%
A tavaszt várd meg vele, mert meg lehet fázni erősen mostanság. Ha elhízott vagy akkor is facsart gyümölcsökből levet, citromból limonádét sok vizet igyál.
2023. okt. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szoktam nézni az Alone című túlélő műsort. Ott még úgy is hogy esznek némi zúzmót pár halat/mókust sok súlyfelesleggel 40-50 nap alatt épülnek le annyira fizikailag hogy életveszélyes lenne tovább csinálniuk. Persze sok függ a fizikai felépítéstől pl a magasabb emberek sokszor hamarabb kidőlnek meg akik a műsor kedvéért híznak 20-25 kilot és alapból nem vastagabb alkatúak azok is.
2023. okt. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Senior Séf ***** válasza:
100%

Én egyszer egy hétig koplaltam puszta kíváncsiságból, de persze e rekord ennél jóval magasabb:

[link]

2023. okt. 27. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Pár honapra tippelnék. Gondolom ilyen éhezési időszakokkal találkoztunk a múltban a telek miatt.
2023. okt. 29. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!