Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet kibírni az...

LeonScottKennedy kérdése:

Hogyan lehet kibírni az idióta ezósokat ép ésszel?

Figyelt kérdés
Akkora eszement blődségeket írnak viszonylag egyszerű kérdésekre hogy nem bírom frusztráció nélkül végignézni, rögtön asztrálprojekció vagy testelhagyásos élmény ha valaki csúnyát álmodott, az szóba se jöhet, hogy az 'csak' egy álom legyen, és amikor leírom, hogy vannak nagyon jó scam artistok az ezotéria minden területén, akik pont azt fogják mondani, amit hallani akarnak, de még egyetlen ember sem bizonyította a varázserejét kontrollált környezetben (pl. James Randi Foundation), akkor én vagyok a "szkeptikus idióta",amit alapvetőleg bóknak veszek. Náluk a szkepticizmus valamiért tabu téma. Kinek milyen hasonló élményei vannak még ezós idiótákkal? Itt ki lehet adni a gőzt.
nov. 18. 16:31
 1/7 anonim ***** válasza:
82%
Én a sok csillagjegyest nem bírom. Hihetetlenül gáznak tartom amikor felnőtt, tanult emberek a bolygók és a csillagok állására alapoznak fontos döntéseket. Egyszerűen csak próbálom kerülni az ilyen embereket és direkt nem kattintok itt gyakorin sem az ezotéria témára
nov. 18. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ó a csillagjegyezés csak a beugró szint itt. Majdnem minden 3. kérdés az ezóban csillagjegyes. A válaszolók harmada troll, harmada ezós idióta, harmada szkeptikus idióta. Idióta, mert tudományos választ adni olyan, mint falba vágdosni a fejed. Fáj, de van, aki szereti, ha fáj ;).
nov. 18. 18:56
 3/7 anonim ***** válasza:
78%

A tuti módszer az, ha távol tartod magad tőlük. Ha szereted a fájdalmat, akkor kínozd magad nyugodtan, de ha nem, akkor ne verd a fejed a falba. Nem érdemes velük leállni vitatkozni, úgyse tudod őket meggyőzni semmiről. Vagy azért mert hülyék, vagy azért mert csak annak tettetik magukat és valójában trollok.


Ne látogasd azokat az online tereket, ahol számodra bosszantó dolgok vannak. Ennél jobb tanács szerintem nincs, kibírni ép ésszel nem lehet őket. Amióta ehhez tartom magam, sokkal jobban érzem magam a mindennapokban.

nov. 18. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezek az ezósok valamiből megélnek - ebből azt a következtetést vonhatjuk le, hogy a megélhetés nincs szoros kapcsolatban az emberi minőséggel.


A másik szervezett kultúrarombolás pedig az, hogy a hatalom a szellemileg rátermett és művelt egyéneket állandóan megfigyeli, hogy az életvitelüket a nyomor peremére állíthassa be. Akiknek ez a stílus nem tetszik, azokat zaklatják és üldözik minden olyan lehetséges módon, amelyek még nem váltanak ki azonnali közfelháborodást!

nov. 19. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

P.S.

Engem nem is az ezósok, hanem inkább az állatos rovatba írogatók akasztanak ki - néha eléggé rendesen.


Romokban az ország gazdasága, az emberek jelentős százaléka nem bír normálisan megélni, de a budai elit gyakorizói olyasmiken nyavalyognak, hogy pl. találtak egy mászó kullancsot a kutyájukon, és addig mit csináljanak, amíg reggel elérhetik az állatorvost:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__12474623-kut..


Na - én az ilyeneket elküldeném az ukrajnai lövészárkokba egy kéthetes szolgálat erejéig - utána ezeknek is (talán) megjönne az eszük!


Magyarország már egy igazán fullos "Hunger Games" aréna!

:-/

nov. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nemcsak a budai elit, ilyen, Borsodban sem jobb a helyzet:

https://www.gyakorikerdesek.hu/allatok__kutyak__12461947-mie..

Ezt írja: „Azóta Bogyó össze-vissza szaladgál, ha sétálunk ugatja azt az oszlopot, éjjelente is nyugtalan.” Emiatt pedig le akarja szereltetni az oszloptranszformátort.

nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A közvetlen családomban is van ezós, és az ismerősi körben nagyon nem vagyok ezzel egyedül. Veszélyes dolgok ezek.
nov. 20. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!