Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi az oka annak, hogy az...

Mi az oka annak, hogy az USA-ban ott tűnik el a legtöbb ember, ahol eléggé kiterjedt a barlangrendszer?

Figyelt kérdés

Keressetek rá, hogy missing people cases VS cave systems ín usa aztán lehet pislogni.

Olvastam én is a témában de nem találtam megoldást.

Hat ha tud valaki valamit.

Köszönöm.


dec. 16. 23:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Na egyet tippelhetsz :D


Bemegy a barlangba, nem talál ki meg is van a baj.

dec. 17. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
36%
Vagy a demokrata hiénák a barlangrendszerekben isszák az óvatlanok vérét.
dec. 17. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 hollófernyiges ***** válasza:
20%
Az is lehet hogy azok a térképek kicsit manipuláltak a több rákattintás kedvéért.
dec. 17. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez most komoly kérdés volt?


Nyílván egy egyetlen járattal rendelkező barlangban nehezebb eltévedni mint egy többfelé ágazó barlangrendszerben.


Mintha azt kérdeznéd hogy miért a labirintusból a legnehezebb kitalálni

dec. 17. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Félénk is van barlang (Aggteleki Nemzeti Park), mégse tűnik el senki.

Vagy 20 éve volt egy búvár, de az is meglett.

dec. 17. 09:11
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Rengeteg barlang lett úgy felfedezve, hogy vagy egy ember, vagy egy házi állat beleesett. Ha szerencsés volt, megtalálták és kimentették, a barlangot meg akár róla is nevezték el. Ha nem volt szerencsés....

A mai Magyarországon nem nagyon vannak valódi erdők, bárhonnan szinte kiáltásnyi távolságra van vagy egy település vagy egy műút. Nehéz eltévedni és vagy eltűnni. Észak-Amerikában azért ennél sokkal nagyobb erdők és távolságok vannak.

dec. 17. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

#5


Igaz hogy nálunk is vannak barlangok, de azokba csak felügyelettel lehet bemenni és Amerikában sokkal nagyobb barlangok vannak mint nálunk

dec. 17. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
54%

És hány emberi maradványt találnak a barlangokban? Erről valami cikk?

Talán mégis egy hatásvadász oldal lehet amit nézegetsz...

dec. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 sadam87 ***** válasza:
100%

Tudod mit Kérdező? Én utána kerestem!

[link]

Javaslom neked is, hogy fogadd meg a saját tanácsodat, és olvasd végig! Én csak az utolsó pontot idézném:

"7) Conclusions. Given the vast number of flaws found in this meme it is clear that it doesn't represent what it claims to represent. Can we stop sharing it now?"

dec. 17. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 TappancsMancs ***** válasza:
100%
Én is beírtam amit mutattál és az előzőhöz hasonlóan kiadta, hogy kiderítették. Egy könyvből van az eltűnt személyek térképe, de azok csak a nemzeti parkokban eltűnteket jelzik, így nyilván a barlangok térképével hasonlót ad ki. Nincs rajta a városokban eltűnt személyek megjelölése. És tényleg sok egyéb is hibádzik vele.
dec. 17. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!