Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Vannak olyan szerves fluor...

Vannak olyan szerves fluor vegyületek,amik előfordulnak a természetben?

Figyelt kérdés
jan. 8. 13:18
1 2
 11/15 sadam87 ***** válasza:
95%

Az eredeti kérdésre:

Vannak.

[link]


#5

"Hát ez a probléma, hogy szerintem nem normális, hogy olyan anyagokat raknak a gyógyszerekbe ami amúgy a természetben nem fordul elő!"

Nem mintha önmagában annak, hogy egy anyag előfordul-e a természetben vagy sem, bármi köze volna az emberi szervezetben gyakorolt hatásához.


#10

"Mindennel kiséleteznek ez is a baj!"

Mert? Még a végén túl sokat tudunk meg a világról? Vagy túl jók lesznek a gyógyszereink? Az valóban nagyon durva volna!

jan. 8. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

11

Hát ez nem sok,amúgy azóta ezen már túlléptünk azt kérdeztem utána meléyek a nem mérgezőek!


" köze volna az emberi szervezetben gyakorolt hatásához


Szerintem pedig van és amig a hosszú távú hatásait nem ismerik meg nem kellene annyira erőletni!

jan. 8. 19:00
 13/15 Zcom09 ***** válasza:
95%

Ez a te véleményed. Mi nem fogunk tudni semmit sem mondani ami befolyásolná.


De a világ kutatóinak, orvosainak, túlnyomó részének veled ellentétes véleménye van. Ezen meg te nem tudsz változtatni.

Az az igazság hogy a véleményed nem számít semmit, a mienk sem.

Mivel semelyikünk sem kutatója a területnek.

jan. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 sadam87 ***** válasza:
94%

#12

"Szerintem pedig van"

Ez lehet a véleményed, de ettől még tény, hogy nincs.

"és amig a hosszú távú hatásait nem ismerik meg nem kellene annyira erőletni!"

1. Mennyivel jobb, ha egy természetes anyagnak van hosszútávú káros hatása, mint ha egy mesterségesnek?

2. Mennyivel jobb, ha valaki most meghal rákban, mint ha most meggyógyítják egy mesterséges szerrel, és esetleg annak hosszútávon lesznek káros hatásai.

Jó, ez a második érv nem túl jogos, mert írtad, hogy nem életmentő gyógyszerekről írsz. Ebben az esetben lehet alapja a felvetésednek, tényleg érdemes mérlegelni a kockázatot.

De ez a logika tök ugyanúgy működik természetes eredetű anyagok esetén is, és nem fluor tartalmú anyagok esetén is.

jan. 8. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
A te felfogásoddal még mindig a javasasszonyokhoz fordulnának az emberek.
jan. 9. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!