Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Nem szomorú hogy januárban 30...

Nem szomorú hogy januárban 30 fok van Spanyolországban?

Figyelt kérdés
Nemhogy napi melegrekord, hanem még sosem mértek Európában 30 fok felett januárban.
jan. 26. 18:33
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
De, szomorú.
jan. 26. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
47%
Számomra teljesen közömbös, mert nem ott élek.
jan. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

nem úgy néznek ki, mint akik szomorkodnak

[link]

kicsit én is irigykedek. utálom a telet.

szerintem inkább a nyári 45 fok az, ami nem érinti túl jól az embereket.

jan. 26. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%
amúgy mit keres ez a kérdés a természettudományok kategóriában? az, hogy ki mit tart szomorúnak, egy szubjektív értékítélet, nem a tudomány hatásköre.
jan. 26. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
84%
Én mondjuk örülök neki,mert 2 hét múlva utazom oda :)
jan. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

Nekem az jut eszembe, hogy mindig tudunk valamiért panaszkodni, ha valami nem optimális.

Ha van hó, akkor azért.

Ha nincs hó, akkor azért.

Ha esik az eső, akkor azért.

Ha nyáron meleg van, akkor azért.

Jó, a komfortosan nem elviselhető tényezők egy másik kategória, de sokszor olyanért kívánkozunk, ami éppen nincs. És ez így nem korrekt.


Egyesek örülnek neki, mások nem. De értem én, hogy honnan származik a kérdés: "globális felmelegedés aggasztó következménye máris drasztikusan jelen van".


Egy kérdés: 2-es mi rosszat írt? Csak a saját véleményét írta le. Számára nem szomorú, mert nem érinti.

Mind a negatív szemléletű (1-es), mind a közömbös szemléletű (2-es) kapott negatívot. 5-ös is fog kapni (((de nem tőlem))). Mégis mi rosszat írt bármelyikük is? Csak a saját érzéseit írták le. Azt, amit a kérdező kérdezett.

Látom előre, hogy én is fogok kapni negatív értékelést a nagy semmiért, de lehet, hogy többet is. Hálásan köszönöm! Kezdek kigyógyulni az elismerés hajhászásából innen a gyakoriról, tehát jó alkalom az edzésre ez.

Hát így működik a gyakori némelyek szemében. Csak azt mondaná meg a negatívat osztogató, hogy mi motiválja? Bárcsak tudnám és látnám logikus magyarázatát, bárcsak, bárcsak... Szeretnék fejlődni. Azért eláruljátok? Bizonyára gyerek vagyok ilyen téren, mert hát lám: hiányos a tudásom.

jan. 26. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Április végén 6° volt Barcelonában amikor ott voltam itthon 38,5.

A Kanarin 13° volt október közepén reggel itthon 20°.

jan. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!