Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez tudományosan mégis hogy...

Ez tudományosan mégis hogy lehetséges?

Figyelt kérdés

Láttam, hogy léteznek bizonyos állatfajoknak olyan egyedeik, amiknek emberszerű arcuk van (disznó és kecske, amit én láttam). De ez mégis hogyan lehetséges? Természetes úton nem hiszem, az embert pedg semmilyen állattal nem lehet keresztezni a különböző kromoszómaszámok miatt tudtommal. De biztos van rá magyarázat

Ui. Csak erős idegzetűek keressenek rá, engem legalábbis kirázott a hideg, pedig mindig is érdekelt a genetika...


márc. 10. 19:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
26%

[link]


Klonozás, mi más lehetne.

márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%
Ilyen nincs, csak fotoshop vagy filmtrükk, amináció!
márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

2 nem hiszem, mert most láttam, hogy a national geographic is írt erről, és én azt azért hiteles forrásnak tartom.

1esnek zöld

márc. 10. 19:46
 4/12 anonim ***** válasza:
74%
Kizárt!
márc. 10. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
85%

" national geographic is írt erről,"


Ezt be tudnád linkelni? Mert szerintem valamit félreértettél!

márc. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
84%
"emberszerű" Ez a kulcszó. Olyan, ami bizonyos szempontból egy kicsit emlékeztet az emberi arcra. Számos mutáció létezik, például ilyen is. Súlyos fejlődési rendellenességgel született embergyerek (vagy épp ilyesmi miatt abortált magzatok) között is találnál olyat, amelyikük valami másra hasonlít. Nincs ebben semmi rejtély.
márc. 10. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Linket!
márc. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
márc. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Thunderfairy ***** válasza:
92%

8-as.


Mi ezekbe az emberszerű??? Újabb bizonyiték arra hogy az ember csak belelát dolgokba azt amit akar.

márc. 10. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!