Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ez a napjainkban zajló AI...

Ez a napjainkban zajló AI őrület a 2020 környékén népszerű, de azóta befuccsolt metaverzumhoz hasonló dolog lesz, vagy ez már végleg velünk marad?

Figyelt kérdés

ápr. 29. 16:22
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
A meta legfeljebb kibővített reklámfelületnek jó, míg az AI egyre több munkahelynek segít be, munkahelyeket szüntet meg, új munkahelyeket hoz létre, vagyis sokkal nagyobb felfordulást csinál sokféle piacon, mint a meta. Ebből kiindulva az AI sokkal nagyobb horderejű, sokkal nagyobb változásokat fog tudni hozni, mint a meta.
ápr. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
63%

Kevered a Gizikét a gőzekével - de ha alájuk fekszel, akkor majd megérted a különbséget!


Az AI egy korszakalkotó technológia, mely a fejlettsége bizonyos szintjén definícióból eredően evolúciós folyamatokra lesz képes - tehát élni kezd. Ezután már önállóan fog expandálódni az infoszférában, melynek a következményei jelenleg beláthatatlanok.


A "meta" egy üzleti vállalkozás, mely nem számít különleges és korszakalkotó technológiának.

ápr. 29. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Velünk marad, de ettől még jó néhány olyan terület van, ahol az AI tényleg csak parasztvakítás - egyszer mindenki megnézi kuriózum gyanánt, hogy milyen az AI-tévébemondó, amúgy meg mindenki továbbra is hús-vér embereket akar a képernyőn látni.
ápr. 29. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
43%

Én nagyon remélem. Néhány éve elkezdett megjelenni az ai képszerkesztés. Azóta is gagyi,giccses,szirupos és nagyon kínos. A faceapp is ai technológiát használ, hatalmasat ment a felhasználók körében, de szerintem manapság kezd gáz lenni,hogy a sajat avataroddá szerkeszted magadat.

Most csak a képszerkesztés részről írtam,más területre nincs rálátásom. Ai chatbotot szoktam használni sajat célra (pl irattam vele étrendet,edzéstervet), az mondjuk elég jó.

Szerintem lesznek komolyabb szabályozások is ra, szóval a nagyközönséget nem annyira fogja érinteni, illetve gondolom fizetős is lesz hamarosan. Egyelőre nagyobb a füstje,mint a lángja.

ápr. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem a meta soha nem volt népszerű.
ápr. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!