Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért van az hogy 13 éve...

Miért van az hogy 13 éve kutyákkal álmodom?

Figyelt kérdés
6 éves korom óta egy héten legalább egyszer van egy olyan álmom hogy megtámad egy kutya,üldöz vagy rámugrik. Sokszor van olyan álmom is hogy nagymamámnál vagyok, és ott nem merek elmenni mert kutyák vannak ott. Én arra gyanakszom hogy ezek az álmok azért lehetnek, mert 3 koromban tényleg rámugrott egy kutya és nagyon megrémültem. Lehetséges hogy ez egy akkor kapott sokk hatása???
2009. jan. 17. 20:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

lehet.

de egy jó pszichoterapeuta ki tudná oltani

2009. jan. 17. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Abszolút logikusnak tűnik. valószínűleg ettől az esettől rettegsz most tudat alatt(vagy felett?) a kutyáktól. Ahogy felettem is írták menj orvoshoz vele, ha nagyon zavar. ha annyira nem érzed gondnak akkor lehet h majd idővel kinövöd. Talán kéne neked egy kutya:)
2009. jan. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, bár nem hinném hogy pont egy kutyára lenne szükségem :)

Köszi!

2009. jan. 19. 17:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!