Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mely országokban a legolcsóbba...

Mely országokban a legolcsóbbak az elektronikai eszközök?

Figyelt kérdés
2010. dec. 5. 22:34
 1/8 anonim ***** válasza:

Kína.

Hongkong

Thaiföld

2010. dec. 5. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
A távolkeleten csak a bovli,az olcso tömegcikkek vannak.Newyork ba mennek szinvonalas elektronikai cuccot venni!
2010. dec. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

New Yorkban vettem a nyáron egy Samsung mp3 lejátszót..Királyul nézett ki,az ára hasonló volt mint otthon.(csak itthon nem lehet ilyen típust kapni)

Nemrég leejtettem,és szerízbe vittem.A pasas előttem nyitotta szét,és meglepetés de bele volt írva,hogy made in China..Pedig komoly üzletben vettem...Ennyit arról,hogy mi bóvli és mi nem...

2010. dec. 5. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A válasz írója 85%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 23:16


Na, igen, csak épp a jó minőségű termékek onnan mennek a világpiacra, az utánzatok pedig maradnak.


sorry az offért

2010. dec. 5. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nézz szét a környezetedben : szinte minden terméket Kínában, Koreában, Tajvanon gyártanak!!!

Még azokat is, amelyeken nagy márkanevek szerepelnek (Adidas, Puma, stb.)...

Törülköző, cipő, kabát, telefon, TV, karóra, számítógép, videókamera, bármi...

2010. dec. 6. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Teljesen lényegtelen, hogy hol gyártják. A termék minősége a megrendelő elvárásaitól függ.


Kínában a legolcsóbbak a műszaki cikkek és nem igaz, hogy ott csak gagyi van. Nem tudom mennyivel kérnek el kevesebbet ott a dolgokért, de biztosan durva az árkülönbözet az itthoni árakhoz viszonyítva. (abból kiindulve, hogy már az USA-ban is ~30-40%-kal olcsóbbak a műszaki cuccok)

2010. dec. 6. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

a kínai termékek minősége kezd jobb lenni

ugyanis a kínaiaknak már kezd elegük lenni a kínai=gagyi sztereotípiától, kezdenek jobb minőségű, tartósabb termékeket gyártani (tartósabbak mint 5-10 éve )

2010. dec. 6. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha a 1-2-3 éves garanciát is beleérted az árba, akkor sajnos nem ajánlom a külföldön való beszerzést, mert a termék egyszeri meghibásodása esetén is csillagászati összegekbe kerül a Posta-költség. Én egy kamerát küldtem most vissza Kanadába, mert ott megvenni jó üzletnek tűnt és azt a típust a volt szoci országokban nem forgalmazták. 25 ezer forint volt a postaköltség és még csak értéknyilvánítottá sem tudtam tenni, így ha ellopják menet közben, nagyon ráfaragtam...
2010. dec. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!