Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi is pontosan a probléma...

Mi is pontosan a probléma megoldó kézség?

Figyelt kérdés

Minden embernek van ilyen, és tökéletesen is működik?

nektek például milyen?


2010. dec. 24. 10:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindenkinek van, de nincs tökéletes, mert amihez nem értesz, azt nehezebben, vagy sehogy nem oldod meg. Olyan ember meg nincs, aki mindenhez ért. Ja és "készség" nem kéz:)

Saját példát nem nagyon írnék, mert nem nagyon van:D

2010. dec. 24. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A mi-re nem válaszoltam. Én úgy fogalmaznám hétközapilag, hogy az a tehetség, amely segít átlendíteni az akadályokon. Ez most ilyen saját fogalom-féle
2010. dec. 24. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ez az IQ. Rengeteg meghatározást találsz rá a googleval.(mert nem egyértelmű dolog mint hogy mi z az alma)
2010. dec. 24. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem maga a józan a hozzáállás? a józan hozzáállás alatt azt értem, hogy higgadt, megfontolt viselkedés, idegeskedés, félelem és miegymás nélkül. Mivel csak így lehet túljutni bármi bajom, ha nem ezt tesszük, hanem agonizálunk, akkor csak fokozódik a baj. És igen, ilyen mindenkinek van, csak kérdés ki mennyire hasznosítja...de hangsúlyozom, bárki képes rá.

Az én probléma megoldó készségem tehát jól működik azért, bár nem is nagyon szokott problémám lenni...lehet megelőzöm azokat. :D

Ha úgy kérdezed, hogy valami feladat van, és azt összeszedve végrehajtani, az nekem például azért elég jól megy, jól meg tudom szervezni a részfeladatokat, talán ez a rendszerező intelligenciával van kapcsolatban, bár józan ész/elfogulatlanság azért itt sem árt, hogy ne legyen igazságtalanság, hiába van jól megtervezve a dolog. :)


üdv

25/F

LastOne.Left

2010. dec. 25. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!