Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Kapható kereskedelmi forgalomb...

Kapható kereskedelmi forgalomban szárazjég? Ha igen, hol és mennyiért?

Figyelt kérdés

Neten csak tisztítócégek és hasonlók kínálatát találtam, ahol vagy nem is lehetett rendelni / vásárolni, vagy csak óriási kiszerelésben (50 kg és ettől felfelé).

Nekem kisebb mennyiség (egy-másfél kiló...?) is bőven elég lenne, egyszeri alkalomra, otthoni "szórakozásra".

Egy internetes videóban azt mondta valaki (azt hiszem amerikai) hogy náluk akár vegyszerboltokban, vagy hasonló helyeken is olcsón beszerezhető... jó lenne tudni, hogy kapható-e magyarországon is ilyen egyszerűen.

(Felnőtt ember vagyok, tisztában vagyok a veszélyeivel, és nem is bombát készítenék belőle, nem kell ilyesmire felhívni a figyelmem :))

Köszönöm az esetleges segítséget.


2009. febr. 10. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Régebben a hűtőkocsikban használták, még kaptam pár éve az ismerősömtől. Elvileg hűtőházakban is előfordulhat.

Szerintem boltban nem fogsz kapni, csak ilyen "kerülő utakon" lehet szerezni.

2009. febr. 10. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Mi a Lindétől vettünk egyszer amikor kellett.

Egyébként ajánlom még figyelmedbe a [link] oldalt. Ez a link a világ összes szárazjég eladóhelyének összegyűjtését tűzte ki maga elé.

Ilyen is van...

2009. febr. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
kár h az árat nem irják le....
2011. nov. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
2012. jan. 16. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2016. aug. 26. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!