Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerinted 1969 előtt járhatott...

Szerinted 1969 előtt járhatott ember a Holdon?

Figyelt kérdés
2011. máj. 21. 11:19
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

miért ne?

amúgy ennek semmi értelme:D mert nem tudhatjuk

2011. máj. 21. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Hogyne Armstrong csak egy sztár..

idióta

2011. máj. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
23%
Érdekes kérdés. Szerintem maga Armstrong se volt fent.
2011. máj. 21. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Honnan jönnek ilyen kérdések?


Egyébként igen. Volt úgy jó ezer esztendővel ez előtt egy viking csávó, aki olyan qrva magasra fel tudta dobni a csákányát, hogy fenn maradt a Holdon. Később rászerelt egy csákányra egy kötelet, feldobta, azt' felmászott a Holdra.

2011. máj. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Mondjuk az senkinek nem jut eszébe, hogy a hazug világunkban feltegyétek azt a kérdést, hogy talán 1968 végén járt ember a Holdon, de teljesen rosszul sült el a dolog és nem tudunk róla?

Az az idióta aki mindent csont nélkül benyel, mert "mindenki azt mondja, akkor az úgy is volt". De gyűlölöm az ilyen gondolkodást. A mai világnak ez az egyik rákfenéje.

2011. máj. 23. 10:06
 6/12 anonim ***** válasza:

Járhatott persze, de most őszintén: Miért titkolták volna? Vagy egy ilyen esetlegesen sikeres expedícióról majd utólag mondják, hogy "jaj hát sikerült, hurrá"... ? Ha így lenne, ugyan miért közvetítették volna a ténylegesen első Holdra szállást az első percétől kezdve, hiszen azt se tudhattuk hogy sikeres lesz vagy sem.


Az a baj veletek hogy ilyen piszlicsáré összeesküvéselméleten csámcsogtok, azaz próbáltok csámcsogni. Pedig csak picit kéne logikusan gondolkodni, vagy elolvasni az ezzel kapcsolatos fellelhető anyagokat.

2011. máj. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.

Abban az időben nagy verseny volt, hogy ki tud jobbat felfedezni. Ha előtte is jártak volna a Holdon, azt tuti szétkürtölték volna...

2011. máj. 23. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm, te legalább nem idiótáztál le. Amúgy szerintem sem járt ember, de azt elképzelhetőnek tartom, hogy esetleges roboteszközt már felküldtek vizsgálni, bár ennek is kicsi az esélye. És van még vmi: a 2001 Űrodesszeia c. film egyes jeleneteit állítólag az űrben vették fel, ez nem tudom, mennyire igaz, de ha igaz, akkor lehet hogy 69 előtt már nem volt ismeretlen a Hold felszíne, ha már 68-ban az űrben forgattak.
2011. máj. 23. 17:17
 9/12 A kérdező kommentje:

Mire bukkantam:

[link]


Ennek alapján elmondhatjuk, hogy a Holdleszállás is megkérdőjelezhető. Hogy lehet 1513-ban olyan térképet szerkeszteni, amelyen mind a hét földrész rajta van, és helyenként méter pontosságra megegyezik az eredeti domborzattal? Az Antarktiszt 1819-ben fedezték föl.

2011. máj. 25. 16:19
 10/12 anonim ***** válasza:

05-23 03:46-os vagyok!


Leidiótázlak, ha szeretnéd... egyébként már a Holdraszállás előtt 10 évvel elérte a Luna 2 a Hold felszínét (ne részletezzük, hogy hogyan)


De ha szeretnéd, akkor őszintén leidiótázlak, mert nem lehet más az, aki a gyakorikérdéseken feltesz egy kérdést... főleg egy ilyet...


Szerintem aki ezen a honalapon (több alkalommal) komoly választ ír, azzal valami nincs rendben...


Vagy a félszeműeknek mutatja, hogy ő a király, vagy pedig elmondja a degenerált embereknek a gondolatmenetét, ami hogyha ép, akkor úgyse fogják fel.


Normális ember azért jön erre az oldalra, hogy hlyéken megbotránkozzon és mellette baromságokat írjon...

2011. máj. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!