Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a vélemény Lentulai György...

Mi a vélemény Lentulai György Párizsban élő atomfizikusról?

Figyelt kérdés
Aki ismeri, bármiféle kapcsolatban áll vagy állt vele, kérem írjon, mert egy ismerős menne hozzá dolgozni.
2011. júl. 29. 16:16
1 2
 11/14 Dodoka válasza:
Sziasztok! Meglepő, hogy ilyen durva vélemények vannak róla. Azért nem volt ennyire gerinctelen, bár azóta eltelt pár év :D Főleg az meglepő, hogy még mindig él :O :O Nekem 23 éve volt a kollégám, szerintem már akkor is 70 fölött volt. Valamennyire nagyvonalú volt még akkor. Ellenben nagyon erőszakos. Azt beismerte, hogy folyamatosan magyar bejárónőket visz ki és a felesége jóváhagyásával másra is használja őket. A felesége még él, nem tudjátok? És tényleg atomfizikus és fantasztikus koponya
2021. aug. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:

Sajnos, mivel a pénze elfogyott, már nem nagyvonalú, én 5 kg-ot fogytam egy hónap alatt. Az ételt úgy dobja eléd, mint egy kutyának. :(

A felesége már nem él, több, mint 10 éve meghalt, tüdőrákban.

Gyermekeivel a kapcsolat teljesen megromlott.

Bizony, az agyában is elromlott valami, még a cseléd időszakban él, neki minden magyar nő alattvaló, meg kellene csókolni a lába nyomát is, hogy egyáltalán bejuthat a "kastélyába". Borzasztó egy vén ember.

2021. aug. 12. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 Dodoka válasza:
Hihetetlen. Hány éves lehet? Van már 100? Akkor teljesen egyedül maradt? Ennek ellenére úgy bánik az emberekkel, mint a kutyákkal? Engem nagyon szeretett és meghívta a családunkát a kastélyába 2 hétre. Teljesen ellátott és megígért fűt-fát, hogy hová visz, miket fog megmutatni. Annak a felét teljesítette, tehát már akkor is spur volt. A a felesége nagyon rendes nő volt és valószínű ő tompította a gonoszságát. Ezért írtam az előzőekben, hogy régen azért nagyvonalúbb volt, ha azt vesszük. Volt egy saját baglya a kastély lépcsőházában. Mindig hússal etette. Az nagyon érdekes volt. Az ételt nem a házvezetőnő csinálja meg neki és viszi az asztalára? Mert akkor annyit lehet enni, amennyit akar. Úgy sem látja mennyi lett megfőzve.
2021. aug. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:

95 éves.

Engem nem engedett ki a kastélyból egyedül, 1 hónap alatt 3x voltunk bevásárolni, és ennyi.

Én főztem, de ő mondta, hogy mit, és mennyit.

Volt, hogy a saját tányérjából dobott az enyémbe, ha nem tudta megenni.

1 csirkét, kb 1 kg-os volt, 3 napig ebédeltünk, rakott krumplit 5 szem krumpliból, 2 tojásból csináltam. Este saláta, sajt, gyümölcs.

Néha este, ha már éhes voltam nagyon, ő meg elaludt tv közben, etem egy kis sajtot, vagy banánt, de úgy, hogy ne vegye észre.

Bagoly, az már nincs, egy kutyája volt, innen , Magyarországról, de ő is már 10 éves volt , mikor ott voltam, egy ausztrál juhászkutya.

Ő volt a barátom. :)

Egy nap szabadnapom volt, vagyis délutánom, egy vasárnap, de kb. 2 óra.

Reggel fél 8-tól volt, hogy 11-után jutottam fel lefeküdni, talán 3x hamarabb, de inkább később.

9-kor kelt, addigra reggelit csináltam, kivasaltam, ha volt, de mindig volt, megetettem a kutyát, madarakat, felmostam, ilyesmi, aztán amit kitalált. :)

Még a kertészt is a házvezetőnőkkel pótolta, a kastély mohás külső folyosólyát 4 napig kapargattam, és 2 hét múlva előlről kezdtem, mert állandóan esett, minden nap.

Állandóan tudni akarta, hol vagyok, akkor voltam szabad, ha elment vásárolni, vagy orvoshoz, ügyvédhez, akkor egyedül voltam, de sosem tudtam, mikor ér haza.

Borzasztó volt az az egy hónap.

A végén már nagyon marasztalt, nem akart egyedül maradni, de otthagytam.

Szigorúan 2 szelet hús, ebből a nagyobb az övé volt.

Bagoly már

2021. aug. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!