Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Angol segítségre lenne szükség...

Angol segítségre lenne szükségem. (? )

Figyelt kérdés

Sajnálom, már egyszer feltettem a kérdést, de nem jött használható válasz.

Szóval az a helyzet,hogy van egy középfokú német nyelvvizsgám. Nemrég kezdtem el angolt tanulni. És arra gondoltam,ha valakinek lenne türelme segíteni, esetleg elmagyarázni az angolt(itt nem 1-2 alkalomról van szó,hanem rendszerességről), akkor én cserébe németben tudnék neki segíteni. Mindezt skype-on vagy msn-en keresztül.


2011. aug. 3. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, erre gondoltál-e, de próbálkozhatsz nyelvcserélő oldalakon, ahol egymásnak segítenek nyelvet tanulni a világ minden tájáról. Például ez, de van sok:


[link]


(Skype és webcam ajánlott.)

2011. aug. 3. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én anglisztikás hallgató vagyok, gimiben tanultam németet, de már elfelejtettem, úgyhogy ha vállalod, hogy újra átismétled velem, akkor írj! Esetleg spanyolul nem szeretnél tanulni?
2011. aug. 3. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Hahó, én is szívesen bevállalnék ilyesmit, angolból csak középfokúm van, németet pedig tanultam suliban, de sosem volt erősségem és jól jönne segítség msn-címem: orgyilkos@hotmail.com

18/F

2011. aug. 5. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló, írtam neked, de eddig nem kaptam visszajelzést tőled!

Utolsó, felvettelek! Majd jelentkezem.

2011. aug. 6. 10:24
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok, én nem kaptam semmit :O Írok neked én, oké?
2011. aug. 7. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!