Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Valaki segítene orvosi témával...

Valaki segítene orvosi témával kapcsolatban?

Figyelt kérdés

arra lennék kíváncsi, hogy hogy élte meg az gimnáziumi éveket, a felvételit, az egyetemi éveket, majd a munkáját és a családalapítást az orvosi hivatása mellett, megérte e az orvosi pályára menni, szereti e a munkáját stb.

Bármilyen könyv szerzője és címe érdekelne, ami az előbb felsoroltakhoz bármilyen formában kapcsolódik.


2011. aug. 16. 20:29
 1/3 anonim ***** válasza:

Könyvet nem tudok, de egy gyereorvos ismerősöm (nő) helyett a mamája nevelte fel a két gyereket, mindkettő nyafka kis maca lett. Az egyik még dolgozik ugyan, de a másik egy lusta elkényeztetett kis majom, nem tanul és nem is dolgozik.

A nő egyébként magánszférában dolgozik, és sokat keres, szinte ő tartja el az egész pereputtyot.

2011. aug. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szóval az érdekel hogy miért lett valaki orvos és h nem bánta e meg, elbizonytalanodott e?

Akkor szerintem bármelyik orvosi önéletrajzi könyvét olvasgathatod.. Már amelyikben írnak a magánéletről is.

Amúgy meg ha valakit érdekel egy szakma akkor akkor nem mond olyat h megéte e vagy sem. De azok az emberek akik csak haszon vagy elismerés miatt választanak egy bizonyos szakot azok nem is lesznek kiemelkedően jók sőt sok esetben pályát módosítanak. Elhivatottságot kell érezni. szerintem

2011. aug. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. tudnál mondani iylen önéletrajzi könyveket, vagy hogy mi alapján keressek rájuk. már nézegettem nem sok sikerrel bár lehet ez az én hibám :)
2011. aug. 16. 22:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!