Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lehetett ez? álom volt?

Mi lehetett ez? álom volt?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Tegnap hajnali 2körül feküdtem le az ágyamba...[amióta kezdődött az iskola csak 3-4órákat tudok aludni:S]

Nos, egy eléggé különös dolog történt velem ,ha ezt lehet annak mondani...már annyira álmos voltam ,hogy el el bóbiskoltam...és egyszer csak egy jelenet kezdődött el "odabent" kb arról szólt, hogy egy ismeretlen helyen le vagyok fektetve egy asztalra ,és 3idegen lény néz rám, és vizsgálnak engem...eléggé hülyén hangzik tudom...hajnali 2körül kezdtem el ezt a "bóbiskolós" állapotot, és tisztán emlékszem ,hogy negyed 3kor lementem wc-re...szóval ez alatt az idő alatt láttam ezeket a képeket a fejemben...talán 3-4perc lehetett..

Ha jól tudom , akkor az ember csak mély alvásnál tud álmodni..Elképzelhető, hogy ilyen rövid idő alatt mély alvásra állt rá a szervezetem, és pár perc alatt már álmodtam is? most ,hogy így belegondolok ez számomra nem tűnik valószínűnek, és meg is lepődtem egy kicsit oO eléggé félelmetes belegondolni xD

szóval pár fejes válaszát várom!

4-5perc alatt elérhettem azt a mély állapotot amikor tudok álmodni?azt hozzá kell tennem ,hogy ilyen bóbiskolós állapotban voltam, hol fent voltam ,hol nem..olyan 6perc után ránéztem az órára..

A válaszokat előre köszönöm!


2011. szept. 6. 23:13
 1/6 A kérdező kommentje:
még annyit ,hogy az elmúlt napokban nem néztem ufo-s filmeket, és nem olvastam a földönkívüliekről...ha esetleg ez válthatta volna ki...
2011. szept. 6. 23:16
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

igen, ez egy úgynevezett "álom" volt. Az intelligens lények szoktak álmodni, tehát a jó úton haladsz \o/


(nade komolyra fordítva a szót: pont hogy nem mélyálomban szoktak álmodni az emberek. teljesen normális az, ami történt veled)

2011. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Napi 3-4 óra alvással akár koboldokat meg tündéreket is láthatnál. Szerintem az álmok éppenhogy az alvás éberebb szakaszaira jellemzők. Egyébként ez inkább ezotéria kategória.
2011. szept. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Álmodtál, legalábbis az álom és ébrenlét határán voltál. Ilyenkor egyből álmodsz, nem kell "ráállni" a mély alvásra. Egy kis átmenet nálam is szokott lenni, mikor még hallom a környező hangokat, valójában még ébren vagyok, de közben már kezdődik az álom-film, legalábbis a főcím már fut, stáblista, stb. :))
2011. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A műsor nálam is félálomban kezdődik.
2011. szept. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
akkor nem emlékszünk az álmora ha mélyen alszunk....
2013. nov. 25. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!