Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogy lehetnek ilyen sötét...

Hogy lehetnek ilyen sötét emberek a világon?

2011. okt. 11. 16:54
 1/7 dellfil ***** válasza:
84%

Tudod az a helyzet, hogy az "ember" az ismert lények közül a legkreatívabb. Szándékosan nem azt mondom, hogy a legokosabb. Persze tudom, az "okosságot" nem könnyű definiálni. (Ráadásul a fogalmat is ember alkotta.)

Na most gondolj bele, ekkora idiótaságokhoz azért kell tehetség! Nem?

El kell - sajnos - fogadni, hogy a sötétségnek is vannak zsenijei. Nem is kevesen.


dellfil

2011. okt. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Smartguy86 ***** válasza:
75%

Hát ezek tényleg súlyosak, de ne is kérdezd! Tényleg nincs értelme ezen filózni, nem lehet megváltani őket, vitázni meg főleg nincs értelme velük. Egyszerűen buták, céltalan az életük és bármiben hisznek, ami értelmet ad az ürességnek, amiben léteznek. Ennyi a magyarázat.


Sokan alig várják, hogy kiderüljön a nagy csoda, a big boom, amikor az emberek képébe robban a felismerés, hogy ŐK, akik ugye most reménykednek, ők tudták végig. Ez lenne számukra a katarzis, a beteljesülés, végső önmegvalósításuk ebben a satnya életben...

2011. okt. 11. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%

"Sokan alig várják, hogy kiderüljön a nagy csoda, a big boom, amikor az emberek képébe robban a felismerés, hogy ŐK, akik ugye most reménykednek, ők tudták végig. Ez lenne számukra a katarzis, a beteljesülés, végső önmegvalósításuk ebben a satnya életben..."


Ez pontosan így van. Tapasztalatból mondom hogy az ilyen emberek egyáltalán nem elégedettek az életükkel, anyagi helyzetükkel, munkájukkal, családi életükkel, stb de főleg saját magukkal, egyszerűen jelentéktelennek érzik magukat. És valahol mégiscsak meg kell élniük a "valaki vagyok" érzést ezért ha olvasnak egy ilyet rögtön ráharapnak.

Ezeknek az ilyen "tények" olyanok mint a drog. Egyszerűen függnek tőle, ezért hiszik el (vagyis foggal-körömmel próbálják elhinni) hogy igazuk van és csak azt várják hogy amit mondanak az teljesüljön is (ezért tűnnek olyannak mint akik alig várják a világvégét) és nagy büszkén mondhassák hogy "én megmondtam gyerekek".

2011. okt. 11. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Angolul erre egy név is van: cemtrail, míg a hagyományos kondenzcsík "contrail" néven fut a földiek angol nyelvében.


Egy kis empátiával érthető. Képzeld el, hogy buta vagy. Látod, hogy egy csomó fehér cucc jön a repcsiből. Paraszt is vagy, nem csak buta, így egyből a permetezgépre asszociálasz. Hát így :-)


Mellesleg, ha valóban permetezni akarnának akkor észre sem venné a lakosság. 10 km meg rengeteg, az emissziós hely aligha esne egybe a imissziós hellyel, így akár az tengerek fölött is szórhatnának permetet, úgy, hogy a szárazföldön halmozódjon fel (légáramlatok).


A kis elméletük az, hogy azért szórnak toxikus hatású vegyületeket/mikrobiológiai élőlényeket, hogy gyógyszert szedjenek a földlakó humanoidok. Mert a gyógyszeriparban üzlet van.


Valójában a legtöbb "fejlett" humanoid életstílusával van gond. A Homo Sapiens arra készült, hogy fusson az oroszlánelől a szavannán, gyűjtögessen, egyaránt fogyasszon állati eredetű fehérjét, valamint növényi eredetű táplálékot. Ehelyett sokan csak tintátnyalnak a melóhelyükön, majd otthon leülnek a TV elé, majd ide irogatnak, hogy "jajj, elhíztam", "jajj, megbetegedtem, biztos a permetező repülők a hibásak".

2011. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Smartguy86 ***** válasza:
100%

A permetezéssel az is a baj, hogy pont az a lényege, hogy a kiszórt anyag a földre hullik (levegőnél nehezebb anyagoknál ez általában így van:P). Viszont ezek egy része azt feltételezi, hogy a kiszórt anyag a levegőben lebeg, avagy fennmarad az égben, és azért kell a sok repülő, hogy egykor majd az egész légkör teljes egészében be legyen szórva ilyen anyagokkal. Persze a szórást nem csak utasszállítókkal, hanem erre a célra ÁTÉPÍTETT Boeing gépekkel végzik napi 24 órában.


Van egy vadabb elképzelésük is: nevezetesen az, hogy a repülők valami olyan anyagot szórnak ki, amivel majd egyszer dolgokat lehet kivetíteni az égboltra. Hogy mit, az még cifrább: vannak, akik kamu UFO támadásokat vizionálnak, de olvastam már olyat is egy okoskától, hogy a vallási tanokat akarják majd falszifikálni azáltal, hogy megjelenítik az égen a megváltót (persze minden földrészen a megfelelőt - ahol nincs, ott mit? :D) és mivel utána nem történik meg a dogmákban leírt csoda, ezért az emberek nem fognak többé hinni a vallásban. Ezért gyorsan hinni kell minél többen, és persze jön a térítő szöveg, hogy az aktuális valláshoz csatlakozz mielőbb, mert jön az igaz megváltó. Nonsense.


Vannak olyanok is, akik szentül hiszik, hogy a globális felmelegedés is emiatt van (amúgy nincs). Merthogy az Amcsik építettek/építenek egy időjárás-befolyásoló berendezést, a HAARP-ot, ami Alaszkából képes akárhol tsunamit, hurrikánt vagy akár földrengést generálni. Persze Fukushima is ezért történt, mi másért.


De aki nevetni akar, az olvasson bele még a külföldi conspiracy theory videok kommentjeibe, jókat fog derülni :D

2011. okt. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
"majd otthon leülnek a TV elé, majd ide irogatnak, hogy "jajj, elhíztam"" Így igaz, önmaguk jutnak eszükbe legutoljára, vagy leginkább soha. Egyszerűbb kifele mutogatni, legyen az akármilyen gyenge cérnaszálakkal összefércelt logikai érvelés, az a tuti.. Kiborító az önbecsapás és fröcskölés ilyen foka.
2012. júl. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

"jókat fog derülni :D"

Valahogy én ezeken nem tudok. Nem is tudtam soha. Kétségbeejtő őszintén szólva.

2012. júl. 4. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!