Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? :S Sürgős...

Mit csináljak? :S Sürgős választ kérek!

Figyelt kérdés
Holnap kikapjuk a nyelvtan témazárót... És a tanár mondta hogy 3 as lett:S Az a gáz hogy engem nagyon leszidnak otthon hogyha 3-sat vagy rosszabbat hozok:( Mit csináljak? Pls gyorsan adjatok választ 10:00ig:D
2011. okt. 13. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Tanulj többet.
2011. okt. 13. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha Texasban élnél, azt mondanám, menekülj át Mexikóba. :DD


De a lényeg, hogy semmit. Hármas lett, ez van. Attól a pillanattól, hogy doga végén beadtad a papírt, már nem tudsz mit csinálni. Szóval dőlj hátra, készülj fel a legrosszabbra, és ess túl rajta. Szomorú képpel add oda a szüleidnek a dogát, és sűrűn bólogass arra, amit mondanak. Legközelebb pedig készülj fel alaposabban a dolgozatokra. :)

2011. okt. 13. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! :D Amúgy nem sokszor hozok 3-ast tehát általában 4-es 5 ös vok:D Azért ugrik be néha egy-egy rosszabb jegy mert állítólag lusta vagyok meg minden szal nem vagyok egy stréber bunkó nehogy azt higgyétek::D És még 1x köszi:)
2011. okt. 13. 18:52
 4/4 anonim ***** válasza:
53%

Hát ugye ha a tanulás a "stréber bunkó"-ság nálad, akkor ennyi, nincs miről beszélni. Az általában 4-5 azt jelenti, hogy alapból jó felfogóképességű vagy. Az sajnos nem elég az életben. Sajnos lusta vagy, és erre még büszke is ami idiótaság. A zsüleidnek ez rosszabbul esne ha tudnák, mint egy 3-as.

Az ilyen "szal" meg "vok" dolgokkal meg... én nem csodálkozom azon a hármason.

2011. okt. 13. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!