Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok arról ha valaki...

Mit gondoltok arról ha valaki megissza a vizeletét?

Figyelt kérdés

szerintem ritka undorító


ráadásul kémián tanultuk,hogy a sárga foszfort először a vizeletből nyerték ki


a sárga foszfort meg ugye mérgező


akkor mégis hogy a p!csába juthat valakinek olyan az eszébe hogy ez most egészséges? o.O


ti erről mit gondoltok? :||


13l


2011. okt. 20. 18:59
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Nana! Vannak olyan helyzetek, mikor életmentő. Például a sivatag kellős közepén mégis milyen folyadékot vinnél be a szervezetedbe, ha nem lenne más?!
2011. okt. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem, aki megissza a saját vizeletét, az részeges alak lehet. A vizelet mérgező anyagokat tartalmaz, hiszen a vese a salakanyagokat a vizelettel távolítja el az ember szervezetéből. Valamelyik ostoba ember kitalálta ezt a hülyeséget, hogy a vizelet gyógyít!
2011. okt. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

első: aha,már csak azt kéne kitalálni,hogy kerülnék én egy sivatagba kaja és víz nélkül...


apapa62: hát ezaz o.O ráadásul,hogyha olyan egészséges lenne,nem is jönne ki belőlünk szóval..xdd

2011. okt. 20. 19:10
 4/10 anonim ***** válasza:
egyszer az életbe jó vicc,többször már beteges.
2011. okt. 20. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd Bear Gryllst!
2011. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
89%

"apapa62: hát ezaz o.O ráadásul,hogyha olyan egészséges lenne,nem is jönne ki belőlünk szóval..xdd"


A kiválasztás nem kizárólag úgy működik, hogy a szervezet kiválasztja azt, ami rossz, és kiveti. Az adott körülmények között felesleges dolgokat választja csak ki. Ezek közül nem egy mérgező (lehet), de vannak bizonyos kényszerfeltételek (pl. a víz kiválasztása), és emiatt a vizelet megivása sokkal kevésbé ártalmas, mint pl. a tengervíz (pedig az víz, és még nem is belőlünk jött ki). Vagy ott a sivatagos példa.

(Illetve remekül fertőtlenít, jól lehet benne hajat és ruhát mosni, kiváló fehérítő, fogmosásra is alkalmas, szóval ne igya meg senki, használja másra. :) )

2011. okt. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Ismerek olyanokat, akik megisszák.Azt mondják, nagyon értékes, hormonok meg még nem is tudom mik vannak benne. A reggeli első vizelet a jó. Én még nem próbáltam, de nem ítélem el. Azt godnoltam régebben, ha egy szer látok olyat, hogy egy állatt ezt teszi, akkor elhiszem.

Nos, egyszer egy állatkert féleségben, szabadtérben egy kis majmot láttam, úgy ült, hogy a kukijával a szájába célzott. Jött a vizelet, mint egy szökőkútból, egyenesen aszájába, és úgy itta, mint az iskolai nyomós ivókutakból isszák a vizet. Mindenki nevetett rajta, én meg eltünődtem, hogy akkor mégiscsak lehet benne valami ...jó...

2011. okt. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

20:31 mossak huggyal hajat???? o.O


oké,én előbb kóstolnám meg minthogy hajat is mossak vele...


utolsó: te tudod :D bár a kismajom azért más szerintem...xd

2011. okt. 21. 09:13
 9/10 anonim ***** válasza:

Van benne egy urea nevű anyag, ami valóban jót tesz a bőrnek (több krém vagy arcszesz is tartalmazza, persze ott mesterségesen állítják elő), de én még ezért sem hugyoznám le a lábam, ha nem muszáj. Pláne nem önteném a fejemre. :D

Meginni meg pláne nem fogom. Adott esetben életet menthet a benne lévő víz, de amúgy csak feleslegesen terheli a vesét.

2011. okt. 21. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

" A kérdező kommentje:

20:31 mossak huggyal hajat???? o.O


oké,én előbb kóstolnám meg minthogy hajat is mossak vele... "


Nem mondtam, hogy moss vele hajat, csak elmondtam, hogy lehet. Az én véleményemre voltál kíváncsi a kérdésben, nem tanácsokat kértél a saját vizeleted hasznosítására.

De hidd el, amíg nem találták fel a sampont, a mosószert vagy a fehérítőt, a pisit használták erre a célra.

2011. okt. 22. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!