Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » A Discovery Channel egyik...

A Discovery Channel egyik reklámát keresem, melyik az? SÜRGŐS!

Figyelt kérdés

Már lement szerintem ez a reklám, de gondolom csomó videómegosztón fent van. Arra gondolok, amikor van egy ismeretlen pali, aki szemétből, hulladékokból készít bábukat, hogy felhívja az emberiség figyelmét a szemetelésre. Az elkészült bábukat beöltözteti és kiteszi valahova. (pl a reklámban egy szőke parókás, piros pulcsis nő mesélt egy ház tetején ülve, vagy volt olyan bábu, amelyik belefejelt egy kukába (egy kisgyerek bele is ordított:D)) Tehát a nevére lennék kíváncsi ennek az akciónak. Vagy a személynek. Vagy a videó címére, ahol meg tudom nézni. Vagy konkrét linket egy találatról, videóról, oldalról, ahol róla írnak.

Nagyon sokat segítenétek, légyszíves segítsetek, ha tudtok!


2011. okt. 26. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Valószínűleg erre gondolsz: (Mark Jenkins)

[link]

2011. okt. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Te jó ég!! IGEN!!! Nagyon szépen köszönöm, nagyon hálás vagyok!!!!
2011. okt. 26. 18:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!