Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hol találok a neten olyan...

Hol találok a neten olyan térképet, , amin ha egy helyre rákattolok, vagy stb. megmutatja, hogy mennyi annak a tengerszint feletti magassága?

Figyelt kérdés

Kb. 1-1,5 éve már rátaláltam erre atérképre a neten, hogy rákattoltam mondjuk a térképen a lakóhelyemre, és kiírta h. 125 méter, aztán a Kékesre, oda meg h. 1015 méter(kicsit pontatlan, de a viszonylagos magasságot megadja ;) ), szóval, most meg nem találom ://

Aki tud erről valamit kérlek írjon ;))))


2012. márc. 3. 20:29
 1/4 anonim ***** válasza:
(Jajj, én meg azt nem találom, (amit már egyszer megtaláltam:-)), és ami műholdas képet mutat, és ha fölé viszem a kurzort, akkor kis téglalapocskában jelzi a hely koordinátáját! Ha arrébb húzom, akkor folyamatosan az aktuális pont koordinátáját jelzi... Lehet ugyanez még magasságot is jelölt, csak az engem nem érdekelt, így nem emlékszem, és talán ugyanazt keressük? Nem biztos. Megnézem azért, hogy miket raktároztam el, mert már nem is emlékszem. Hátha van magasságos is...)
2012. márc. 3. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
(Sajna nem találtam egyikőnk által keresettet sem. Egy olyat ismerek, hogy szerkesztesz egy útvonalat -többnyire bringást-, és miután készen el van mentve, csinál egy magasságtáblázatot, amin ha végighúzod a kurzort, akkor jelzi mögötte a térképen, hogy az az adott magasságú pont hol van pontosan. De tuti nem ezt keresed. Ha mégis érdekelne: bikemap.net.)
2012. márc. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 ToXeN ***** válasza:
100%

[link]


Magasságot és koordinátát is ír alul.

2012. márc. 3. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm ;)))))))))
2012. márc. 4. 11:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!