Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mit csináljak h legalább 4es...

Mit csináljak h legalább 4es legyek matekból?

Figyelt kérdés
6.-os vagyok és félévkor 2es voltam matekból és hát legalább 3asra szeretném magamat feltornázni de a 4es még jobb lenne am meg elég gyenge vagyok matekból,de a témakörtől függ
2012. márc. 12. 17:02
 1/5 anonim ***** válasza:
tanuljál néha
2012. márc. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
True stroy. Nem figyelsz, ökörködsz. Pedig mégy csak hatodikos vagy mi lesz veled gimiben? Ha nagyon gyagya vagy menj el magántanárhoz. Meg olvasd el a tankönyvet, minden konkrétan és úgy van leírva, hogy rávezet az anyagra és megérted, akármilyen is a fejed.
2012. márc. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

B.Endre ha így lenne, akkor nálunk mindenki ötös lenne matekból :)

Én úgy voltam idén ketttes félévkor, hogy ötödikben vagy hatodikban kerületi matek versenyen 3. voltam most meg félévkor 1,85 voltam, 2,2 de nevetséges az egész, hogy most tanulással sem megy jól.

(10.-es srác heti 5 matekkal , nem matek tagozat)

2012. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Óra közben jelentkezel + Kérdezel ha nem értesz vmit + Jól megírod a házit + Jól dogákat írsz.

Órai munka + jegyek, ennyi az egész.

2012. márc. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hol laksz?
2012. márc. 13. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!