Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Van ilyen TERMÉSZETES jelenség?

Van ilyen TERMÉSZETES jelenség?

Figyelt kérdés

tegnap este sétáltam egy ismerősömmel, a közeli erdő széléről haza. ahogy jöttünk a város legszélső utcájában, ahol családi házak vannak még csak, észak-nyugaton megpillantottunk valamit az égen. készítettem róla egy paintes rajzot. ez a dolog kb olyan sebességgel haladt mint egy utasszállító repülő. kb 1 percig néztük aztán elhalványodott és eltűnt. nagyon hosszú volt a csóvája, és az egész zöld volt. azért ide teszem fel a kérdést, mert tudományos magyarázatot várok, bár az UFO észlelést sem zárom ki. azóta csak erre tudok gondolni. mind a ketten láttuk, nem vagyok dili. a rajzom és a valóság között a különbség annyi, hogy az elején lévő ovális jobban beleolvadt a csóvába, és az egész sokkal vékonyabb volt arányaiban, és kecsesebb.

kép:

[link]


2012. jún. 8. 14:44
 1/3 A kérdező kommentje:
és ilyenkor bánom, hogy a 3.2 megapixeles telefonommal nem lehet ezeket lencsevégre kapni...
2012. jún. 8. 14:46
 2/3 A kérdező kommentje:
illetve még annyiban javítanám ki magam, hogy UFO észlelés volt, mert nem tudtam azonosítani. így helyes, de természetesen kíváncsi lennék tudományos magyarázatokra.
2012. jún. 8. 14:48
 3/3 anonim ***** válasza:
Ilyesmiket nem gyakran, de mások is szoktak látni. Annyira látványos, hogy a 40-es években, amikor a repülőcsészealj-őrület kitört az USA-ban, alakult egy kutatócsoport a "zöld tűzgömbök" kutatására is. Nyilvánvalóan meteor.
2012. jún. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!