Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Honnan lehet azt tudni, hogy...

Honnan lehet azt tudni, hogy a következő nyár még ennél is elviselhetetlenebb lesz?

Figyelt kérdés

2012. aug. 26. 10:47
 1/7 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Sehonnan. A meteorológusok is csak néhány napra előre tudnak prognózist adni, egy évre előre senki nem tud.

Az időjárást számítógéppel számítják, matematikai modell alapján. Egy évre előre viszont túl sok a bizonytalan tényező ahhoz, hogy számítani lehessen.


Pedro

2012. aug. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt se vágom, mi olyan elviselhetetlen ebben a nyárban... időnként meleg volt, az igaz, na de könyörgöm, azért van nyár. Télen meg hideg lesz, akkor meg azért fogsz panaszkodni? Örülhetnél, hogy nincs nagyobb bajod az életben...
2012. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Befognád te a szád kedves második, és neked se lenne nagyobb gondod az életedben, ha egy rosszul szigetelt házban kellene naponta hosszú órákat eltöltened, amikor kint "csupán" 38-40 fok van, bent 45!

A telet (értsd: hidegedet) könnyű elviselni, a forróságot nehezen bírja a szervezet.


Első: valaki írta itt a gyakorin, hogy a következő nyár sokkal rosszabb lesz, mint a mostani - ezért kérdem, hogy ő honnan tudja.

2012. aug. 26. 14:27
 4/7 anonim ***** válasza:

"ha egy rosszul szigetelt házban kellene naponta hosszú órákat eltöltened, amikor kint "csupán" 38-40 fok van, bent 45"

Lassan egy havi internet előfizetés áráért lehet kapni puha falú medencét, és lehet menni pancsolni a napra. Így már nem is olyan elviselhetetlen :)

2012. aug. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én tűző napon bringáztam néha 40-50km-t egy nap, és egyáltalán nem éreztem elviselhetetlennek.


Nem kéne ennyit hisztizni, mindig is voltak meleg nyarak - mediterrán országban, sőt, sivatagban aztán van tényleg elviselhetetlen meleg.


A kérdésre válaszolva: sehonnan. Előre lehetetlen megmondani. Körülbelül saccolni lehet, elmúlt évek statisztikái alapján, de az napi/heti lebontásban semmit sem ér.

2012. aug. 26. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Hát jól bírjátok, nem mondom! Ebben a dolgoban cserélnék veletek. :)


Én is úgy gondolom, hogy nem lehet megjósolni, csak itt azt írta valaki, hogy a köv. még rosszabb lesz - nem tudom honnan szedte...

2012. aug. 27. 12:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Mert 2012-ben véget ér a világ és a pokolban fogsz égni egész évben.
2012. aug. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!