Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Veletek is volt már olyan...

Veletek is volt már olyan hogy5 perc olyan volt mint 1óra, és 20 perc meg mint 1 perc. Velem tegnap volt ilyen szerintem történt valami az időben lehet hogy beindítottak a jövőben egy időgépet és idejöttek vele a tegnapba. Ti is éreztétek ezt tegnap?

Figyelt kérdés
2012. aug. 29. 13:32
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, ez a relativitás.
2012. aug. 29. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2012. aug. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Jézus! Milyen időgép? Ilyesmi mindenkivel megesik... Nagyon jól érzed magad, de fél óra és menned kell haza, úgy elmegy az a fél óra, mintha 1 perc lenne. Másik: Félsz a repüléstől, fél órát kell repülnöd. A fél óra örökkévalóságnak tűnik.
2012. aug. 29. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Mivel az idő képzetes, nem abszolút dolog, így ez a jelenség amit leírsz nem szokatlan :)

Az idő relatív. Az idő - emberek által alkotott - múlása abszolút módszerekkel mérhető, azonban az érzet, hogy mennyi idő telik el míg alszol, mennyi idő telik el míg dolgozol, és mennyi míg szórakozol totálisan relatív, holott lehet mindhárom tevékenységre nyolc órát szántál, mégis az alvás csak egy "pillanat" volt, a munka az hosszan elnyújtott szenvedés, a buli meg csak egy pici idő...

2012. aug. 29. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De jó nem vagyok akkor bolond kösz a válaszokat.
2012. aug. 29. 17:17
 6/7 anonim válasza:
Csíkszentmihályi Mihály Flow, az áramlat c könyvet tudom neked ajánlani!!!
2014. jan. 14. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. jan. 14. 16:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!