Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet könnyebben tanulni?

Hogyan lehet könnyebben tanulni?

Figyelt kérdés
Én elég nehezen tanulok meg mindet és valami módszer kéne amivel könnyebb lenne a tanulás... Mondjuk az nálam bejött ha reggel tanulok akkor jobban fog az agyam.. de mégse tanulhatok meg mindent reggel meg mindig....

2012. szept. 11. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:

írd be gugliba h: tanulásmódszertan

azok közül, amiket kidob és érdekesnek találod, olvasd el őket, sok jó módszer van köztük.

sorry h nem linkelek, lusta vagyok :D

2012. szept. 11. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké... Köszi.. :) Nem baj
2012. szept. 11. 20:34
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy? Voltál diszlexia vizsgálaton? Lehet, hogy könnyebben tanulsz, ha hangosan kimondod.... lehet, hogy jobb, ha leírod a fontos mondatokat/nekem ez jött be :). Vagy pld. színes kihúzóval megjelölöd a könyvben a fontos részt. De én a te helyedben elmennék erre a pár órás diszlexia "vizsgálatra", sokat segíteni. Jut eszembe: A tanulás csak úgy mehet, ha érted is, amit tanulsz. Értsd meg, lassan rágd át magad többször a témán, és utána tanuld meg - ne helyette.
2012. szept. 12. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!