Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Létezik olyan füzet, ami...

Létezik olyan füzet, ami ötvonalas, tehát olyan, mint a kottafüzet, de nincsenek sorkihagyások, hanem közvetlenül követik egymást az ötvonalas sorok?

Figyelt kérdés
2012. szept. 18. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Az elsős, másodikos, harmadikos füzet olyan, te észlény.
2012. szept. 18. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 2xSü ***** válasza:

#1: Nagyon jó, csak az nem ötvonalas. Ott minden harmadik vonal vastag. A vonalak közötti távolság is majd a duplája az ötvonalas füzetnek. „Te észlény.” :-P


Mit jelent az, hogy közvetlenül követik egymást? Tulajdonképpen egy olyan vonalas füzetet keresel ergo, ami folyamatosan vonalas, nincs ötös csoportosítás, de a vonalak között akkora a távolság, mint az ötvonalas füzetben? Én ilyet még nem láttam, és gyanítom, hogy nincs is ilyen.

2012. szept. 18. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elsőnek: pont azt akartam írni, mint a második. Kár volt okoskodnod.


"Mit jelent az, hogy közvetlenül követik egymást? Tulajdonképpen egy olyan vonalas füzetet keresel ergo, ami folyamatosan vonalas, nincs ötös csoportosítás, de a vonalak között akkora a távolság, mint az ötvonalas füzetben?"


Pontosan.

2012. szept. 18. 18:50
 4/4 2xSü ***** válasza:

Tartok tőle, hogy ilyet maximum nyomtatni tudsz. Mire kell?


Pl. anno gitár tabokat akartam lejegyezni. A milliméterpapír volt még valamennyire használható, de inkább úgy döntöttem, hogy nyomtatok hatvonalas füzetet magamnak.

2012. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!