Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy hogy nagyon...

Miért érzem úgy hogy nagyon hamar telnek a napok egy ideje?

Figyelt kérdés
Arról van szó, hogy én december óta úgy érzem, mintha gyorsabban telne az idő. Mintha csak tegnap kezdődött volna el a nyári szünet és mindjárt vége. Miért van ez?
2009. aug. 2. 11:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Furcsa,hogy pont rátaláltam erre a kérdésre,mert épp erről beszéltünk a bnőmmel.Nyáriszünet megkezdése után 5 nappal mentünk el először fürdőzni és akkor azt mondtuk, hogy minha már régebb óta elkezdődött vna és még csak pár napja élvezzük a szünidőt.Most pedig ,hogy egyre jobban ,,pezseg" az élet sokkal rövidebbnek tűnnek a nappalok.Mintha röpülne az idő.bezzeg amikor iskola van...De mondjuk te említetted, h neked már december óta ilyen érzésed van ,talán azt jelzi,h jólérzed magad.Ha az ember szórakozik gyorsabbnak tűnik minden..:/
2009. aug. 2. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

először is köszi a gyors választ.

másodszor: egyben nincs igazad. nem érzem jobban magam december óta. Épp fordítva. Ugyanis decemberben meghalt az egyik közeli rokonom akivel nagyon jóban voltam.

2009. aug. 2. 12:13
 3/6 anonim válasza:
100%
Én akkor szoktam ezt érezni, amikor egy ébrentöltött éjszaka után másnap 10-11 óra körül kelek fel.
2009. aug. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó válaszolónak van igaza. Iskolaidőben felkelsz kb 06.00 órakor, és legközelebb este 22.00 órakor fekszel le kb. Tehát a teljes napot kihasználod. Ha szünidő van, felkelsz 11.00 órakor, ezt csinálsz, azt csinálsz és már este is van, jön az újabb nap. Kelj fel mindennap 06.00 órakor, egyből nem fog olyan gyorsan telni a nap.
2009. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

jah hogy ez a 80'as években történt? én vkitől azt hallottam, hogy 2000-ben.....-.-

én akkor még nem is éltem, mert 95-ös vok pff

2009. aug. 2. 19:22
 6/6 A kérdező kommentje:

áááááááááááá


nem ide akart menni, akkor hogyhogy ide jött?

2009. aug. 2. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!