Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi legyek a kettő közül?...

Mi legyek a kettő közül? Traktoros (szakmunkás), erdő és vadgazdálkodási technikus (szakközépiskola), és év végi négyes átlaggal

Figyelt kérdés

#erdő #szakközépiskola #traktor #szakmunkás #vadgazdálkodási technikus #év végi négyes
2012. nov. 26. 17:46
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szakközépiskolát választanám az érettségi bizonyítvány miatt is, plusz szimpatikusabb az erdő- és vadgazdálkodás is. De neked kell döntened. :)
2012. nov. 26. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
nekem is de általános iskola 4-esével megfelelnék?
2012. nov. 26. 17:55
 3/7 kalmj ***** válasza:
Inkább a vadgazdálkodási technikust próbáld meg, hacsak nincs saját gazdaságotok. Szerintem. De neked kell végigcsinálnod, szóval te tudod.
2012. nov. 26. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
szakközépbe 4-es átlag jó?
2012. nov. 26. 18:06
 5/7 anonim ***** válasza:

4-es átlag szerintem jó.

Szakközépbe biztos felvesznek, de szerintem még egy gimibe is felvennének ilyen átlaggal.

2012. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Balki, kedves, nem tudok mást írni, mint az előző kérdésednél:


http://www.gyakorikerdesek.hu/tudomanyok__egyeb-kerdesek__36..


Nézd meg a neten vagy a felvételis könyvben, hogy az adott iskolában mi az elvárás; mi nem tudunk annál pontosabb infót adni.


Viszont eszembe jutott valami: a készségtantárgyakat nem minden iskolában veszik figyelembe; tehát azokra célszerű ráerősíteni, amiket az iskola kér. Ez általában a magyar, matek, töri, nyelv; szaktól függően biosz, fizika, kémia.


És ne parázz már. ;)

2012. nov. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 supra01 ***** válasza:
72%

Csakis a vadgazda!!!

A négyes átlag teljesen megfelelő, és ha kicsit tökös vagy és összeszeded magad, akkor utána simán mehetsz Sopronba vadgazda mérnökire.

Ha lusta disznó leszel és ellazázod a szakközepet, akkor meg hülye vagy!

De minden a TE döntésed!

Egy biztos, hogy az életben a legjobb dolgod akkor van, mikor még tanulsz! Semmire semmi gondod, csak napi 2 órát koncentráltan tanulni! Ennyi! Ez lényegében semmi! És ezzel bármit elérhetsz!

Dönts!

2012. nov. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!