Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Please help.! Közgazdasági...

Please help.! Közgazdasági középiskolai diplomával Canadában kaphatok munkát?

Figyelt kérdés
2012. dec. 7. 16:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Középiskolai diploma? O.o

Lemaradtam valamiről?

2012. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szted középiskolában nem osztanak diplomát?
2012. dec. 7. 16:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, te hol élsz, de Magyarországon nem adnak.


A középfokú oktatásban érettségi bizonyítványt lehet szerezni; diplomát csak a felsőoktatásban.


Ha pedig esetleg a józsefvárosi piacon vetted a "közgazdasági középiskolai diplomádat", akkor csak szólok, hogy téged nagyon-nagyon csúnyán átvertek...

2012. dec. 7. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Középiskolai diploma ?! Te jó ég.


Maximum valami szakképesítést adhatnak, de diplomát biztosan nem.

2012. dec. 7. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Hova jártál középsuliba?

(Illetve hova fogsz, mert gondolom, ha ezt a kérdést feltetted, nem járhattál ki túl sok osztályt)

2012. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Szerbiában a középiskola után,ha letesszük az érettségit lediplomálhatunk..
2012. dec. 7. 17:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Elnézést,hogy nem írtam le,hogy Szerbiában élek,de nem kell sértegetni azért mert nem tudom a Magyarországi törvényeket..ahogy látszik te sem tudod a Szerbiai-t..szal akk úgy kérdezem 'Közgazdasági diplomával' kaphatok e munkát vagy ott különbözetit kell letennem?
2012. dec. 7. 17:27
 8/10 anonim ***** válasza:

Hát aki erre érdemben tud válaszolni, annak ismernie kell a szerbiai középiskolás diplomákat, és a kanadai követelményeket. Nagyon kis valószínűséggel fogsz választ, egy szerbiai vagy egy kanadai oldalon többre mész.


Amúgy nekem tetszik ez a különbözeti diploma érettségi után, mint ötlet, csak annyi lenne a kérdésem, hogy ezzel már rendesen kapsz állást komolyabb berkekben?

2012. dec. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen,nálunk ha kijárom az iskolát kapok diplomát akkor is ha csak középiskola..:D és ennek megfelelően dolgozhatok könyvelő,bankár,titkár..stb ként ha felmutatom a középiskolás diplomámat ami igazolja hogy a 8 év után kijártam 4 évet még egy közgazdasági középiskolában és beis fejeztem mivel csak éretségi után kapom el a diplomát..:) Nemtudtam, hogy magyarországon nem így van..bocsi..
2012. dec. 7. 23:32
 10/10 anonim válasza:

Csak annyiban tudok segiteni, hogy az itteni orvos ismerosok, meg ugyvedek, fizika mernokok akiket ismerunk nekik mind ujra kellett diplomazni angol nyelven.


Nem tudom, mi a helyzet a kozepiskolaval, de azt is lekell forditattni, az tuti.

2014. aug. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!