Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alvás...

Mi a véleményetek az alvás közben jelentkező álmokról? Mit gondoltok mi célt szolgál?

Figyelt kérdés

Igazából soha nem érdekelt a téma, mert vagy baromságokat(térdig érő szélben kekszet kapáltam), erotikusat álmodtam vagy nem emlékeztem rá.

Na meg az egész olyan tipikus álom volt, megfelelt annak, ahogy mások leírják ezt az élményt.

Viszont a közelmúltban párszor volt egy visszatérő álmom, ahol valszeg egy hatodik érzékkel képes voltam az adott hely "kisugárzását" fogni.

Ez igazából úgy nem is lényeges, de ma reggelre olyan szinten brutálisat álmodtam, h azt nem lehet megfogamalmazni.

Mikor felriadtam még éreztem a fájdalmat, amit álmomban és totál a hatása alatt voltam annyira élethű volt, eddig soha nem volt ilyen.

Tisztára, mintha egy másik létező világba léptem volna át:O

Nektek volt már hasonló élményetek?



2012. dec. 12. 22:04
 1/2 anonim válasza:
ha alvás közben álmodsz az valószínűleg azt jelenti, hogy te alszol
2013. jan. 14. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Általában az aznap történt dolgokról szoktunk álmodni.....

De lehet olyan hogy filmet nézel és arról vagy valaki akire sokat gondolsz.... Vagy akár séta közben egy kép.Az agy ezt "megszinesítí" emlékkelkel

2013. jan. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!