Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » MI lesz 2012 december 21. -én?

MI lesz 2012 december 21. -én?

Figyelt kérdés
Sokan azt mondják,hogy világvége.. Vagy csak becsapódik egy KISSEBB meteor,ami nem is olyan lényeges?? Ma az égen naplementekor,kicsi,narancssárga foltokat láttam,ami idővel egyre nagyobb lett,és aztán egybement..a sok foltból egy nagy lett..Most szerintem az emberek 60%-a vagy több hülyének néz,de nem vagyok az..Aki nem hiszi el,nem érdekli a téma,nem tud semmi jót mondani,vagy csak kritizálni tud,az ne írjon!! Csak az,aki tényleg lényeges kommentet tud hozzáfűzni a kérdéshez. Köszönöm előre is!

2012. dec. 13. 18:31
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
88%

"ki nem hiszi el,nem érdekli a téma,nem tud semmi jót mondani,vagy csak kritizálni tud,az ne írjon!!"


Látod, ezt nem kellett volna beleírnod. Ez felhívás keringőre a részedről.

Ne akard megszabni, hogy ki mit írjon és ne írjon.

Ha csak a neked tetsző véleményekre vagy kíváncsi, akkor megfosztod magad a fejlődés lehetőségétől.

A témához annyit, hogy ugyanolyan nap lesz, mint a többi. Magyar idő szerint délben már biztos lehetsz benne, hogy a világnak nincs vége, mert akkor Új-Zélandon már december 22. lesz.

2012. dec. 13. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:

1.részére: már ne is haragudj,de egy csomóan írtak az előző kérdésemre ilyeneket hogy:te milyen sötét vagy,biztos bevagy szívva stb. ezt arra írtam,és akik nem tudnak semmit azok tényleg ne írjanak ;)

2.része: köszönöm a választ..

2012. dec. 13. 18:46
 3/35 anonim ***** válasza:
82%
szerintem pi'csa hideg lesz.
2012. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%

Dec 21-én a férjem születésnapja lesz.A bolygók sorban fognak állni,mint minden december 21-én.Sötét is lesz,mert tél van.5 órakor megesszük az epertortát. Pezsgőt iszunk.és elindul az új Maja időszámítás.Mert ez a nap zárja le az előző 5100 éves ciklust.

Minden más érdeklődés hiányában elmarad.

Újabb világvége 2 éven belül kötelező.

2012. dec. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
89%
Péntek.
2012. dec. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

1. Kereső funkció:


"december 21." -- Keress!


http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=december+21&..


2. Új kérdés -- Tudományok főkategória » Egyéb kérdések


Kérdés: "Mi lesz 2012. december 21-én?"


"Íme néhány kérdés, ami a te kérdésedre leginkább hasonlít:


(Ha a kérdésre kattintasz, elolvashatod új ablakban a teljes szövegét. Amennyiben a te kérdésed megegyezik valamelyik itt felsorolttal, kattints arra, és kérjük, ne írd ki a kérdést újra!)


- Hiszel a 2012 december 21. -ei világvégének?

- Azt mondják hogy decemberben belépünk a foton öve és minden elektromos tárgynak annyi. Akkor majd mihez kezdünk?

- Szerintetek mi lesz 2012. december.21-én? Lesz világvége? Meghalunk? Fog történni valami?

- Szerintetek lesz világvége 2012. december 21-én?

- Lesz 2012 december 21-én világvége vagy ez csak film és újabb hülyeség?

- Ez igaz? Belemegy a Föld a null síkba? Tényleg világvége lesz 2012. december 21-én? Szerintetek?"


3. SEMMI KÜLÖNÖS NEM LESZ.

2012. dec. 13. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
Ja és fél háromkor "Thursday Night Footbool".
2012. dec. 13. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%
a gondolkozás neked sem ártana... mi különleges történhet 21-én?? belénk csapódik vmi? azt már hónapokkal ezelőtt meg tudták volna mondani az űrkutató központoknál.Arra a reagálásra h szándékosan nem mondják h legyen pánik stb. arra csak annyit h a hobbicsillagászok is már rég kiszűrték volna. Meg tudtommal Bruce Willis-t sem lőtték ki az űrbe úgyh ez az opció kilőve. Belépünk a null síkba? ugyan már (olvasd el az első mondatot) óriási napkitörés? arról is tudnánk már úgyh NOPARA nyugodtan felkelsz megreggelizel elmész melóba mert péntek lesz este hazaérsz vacsora az asszonyt felhajtod (ha nincs asszony akkor keresel egyet) és szunya és majd 22-én kipihenten felkelsz mert szombat lesz :)
2012. dec. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
Bocsi magamból indultam ki. Akkor az uradat vagy ameik tetszik neked :)
2012. dec. 13. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
meglesz :)
2012. dec. 13. 19:52
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!