Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Gondoljátok, hogy tényleg...

Gondoljátok, hogy tényleg létezik a szíriuszi bolygókon egy olyan nép, ami segíteni próbál rajtunk már a kezdetektől?

Figyelt kérdés
2009. aug. 27. 15:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
82%
nem gondolom, és nem is hallottam erről
2009. aug. 27. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
azért nem linkelgettem, mert fölösleges...elég ha beírod gugliba, h szíriusziak, és kidobja a sztorikat
2009. aug. 27. 16:10
 3/21 anonim ***** válasza:
76%

Nem tudtam mi ez. Rákerestem. Az első oldalon kiadta ezt, és megakadt rajta a szemem.


"Miért nem találnak a tudósaink evolúciós őseit a delfineknek?


Ezek a bámulatos emlősök az állatvilág csodái, ám az evolúciós őseikre irányuló kutatások sorra csődöt mondanak. Vajon miért? Nos, az Arvisurából ennek a magyarázatára is fény derül, miszerint e rendkívüli intelligenciával megáldott élőlények bizony a Szíriuszról származnak, segítőink hozták ide őket, mint ahogyan a pulikat is! A következők olvashatók a rovásokból: Az égből jötteknek nem csak a puli volt a kedvencük. A legnagyobb Kaltes-asszony szekerén kis úszómedencében delfineket is hoztak magukkal, hogy azokkal szórakozzanak."


Ahha, okés. Végül is a makaróniszörny is itt jár közöttünk... Azaz ilyen sületlenségeket nehéz elhinni. Kel egy nagy adag magány/agybaj/pár évtizedes szex és szeretethiány, hogy elég őrült lehessek, és ezt elhihessem.

2009. aug. 27. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
92%
A Szíriusz egy csillag, már hogy lenne ott élet? A Szíriusz B (a követője) szintén csillag. Olyanról hogy szíriuszi bolygók még nem is hallottam. O_o
2009. aug. 27. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
arról nem hallotál még, te nagy csillagász, hogy a csillagok napok, amiknek ugyanúgy bolygói vannak általában, mint a mi napunknak? azért ez már tudomány része a dolognak, nem mese...
2009. aug. 27. 17:20
 6/21 anonim ***** válasza:
94%
Nem, általában nem ugyanolyan bolygóik vannak, sőt ritka az ilyen bolygóberendezkedés (márhogy ilyen távolságban kisméretű szilárd bolygók vannak, a jellemzők inkább a gázóriások és a szilárd, a naphoz nagyon közel keringő óriásbolygók), főleg két csillag körül általában meg sem marad semmi. Tudtad milyen bonyolult dolog az ilyesmit kiszámolni? Máig sincs rá képlet, csak szimuláció. Mármint kettőnél több test mozgásáról beszélek, ami ugye két csillag és egy bolygó.
2009. aug. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
79%

A kérdés sokkal izgalmasabb, mint gondolnátok.

Hosszas magyarázat helyett lécci beírni a Google-ba a 'dogonok' keresőszót, és olvass el néhány találatot.

2009. aug. 27. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
amúgy félreértés ne essék, nem akarok rábeszélni senkire, semmiféle mesét, csupán kíváncsi vagyok, hány embert gondolkodtat el ez az egész...merthogy a bizonyítékokként hozott dolgok elég kézenfekvőnek tűnnek, és elképzelhető egy ilyen lehetőség is...annyiféle teremtéstörténet van a földön, amiben hisznek az emberek, a Bibliában is vannak ettől százszor zűrösebb és megtámadhatóbb "mesék", akkor ez miért ne lehetne egy lehetséges verzió? Én lehetőségekben gondolkodom, és nem vetek el egyet sem, viszont nem állítom egyikről sem azt, hogy igen, ez az igazi és az egyetlen....
2009. aug. 28. 09:53
 9/21 anonim ***** válasza:
75%
Nem tartom butaságnak a földönkívüliekről szóló elméleteket, függetlenül attól hogy szíriusziak vagy sem. Az ember valóban feltűnően kiemelkedett az állatvilágból, amit az evolúció számomra nem magyaráz. Ezért bennem is felmerült annak a valószínűsége, hogy valamikor volt kapcsolatunk földönkívüli lényekkel. Állítólag barlangokban is találtak ezt az elméletet alátámasztó barlangrajzokat.
2009. aug. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
78%

A Szíriusznak nincs egyetlen bolygója sem. Egy fehér törpe kering körülötte, a csillagok felszínén pedig semmilyen élet sem létezhet. A Szíriuszhoz legközelebbi értelmes élőlények mi vagyunk.


Az pedig, hogy a delfinek őseit még nem találtuk meg, nem feltétlenül jelenti, hogy a földönkívüliek hozták ide őket. Sokáig az ember és a majmok közötti átmenetet sem ismertük. Azóta felfedeztük az Australopithecus-t, a Homo habilis-t, a Homo erectust, és még sorolhatnám.

2009. aug. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!