Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik a Loch...

Szerintetek létezik a Loch Ness-i szörny?

Figyelt kérdés
2009. aug. 28. 12:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
67%
nem létezik, és soha nem is létezett
2009. aug. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
82%
Miért is ne? Az egy nagyon mély és nagyon öreg tó, valamikor kapcsolata volt a tengerrel is. Nessie viszont lassan már részesedést igényelhetne a sok róla szóló film, könyv és mindenféle ajándékmütyür bevételéből :D
2009. aug. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
80%
egyetértek, képrelenség
2009. aug. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
84%
Nem létezik, viszont remek marketingfogás. Gondold el, ha hirtelen bejelentenék, hogy ó bocs, mégse létezik, újfajta eszközzel világítottuk át a tavat, és nincs benne - hát akkor ki menne Loch Ness-be, ki venne szörnyes pólót, sapkát, tollat, és ki enne, aludna az ottani fogadókban? A legendát a megélhetés miatt (is) fenn kell tartani. :)
2009. aug. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%
Biztos hogy nincs, ha lenne egy szörny, akkorse lenne olyan öntudata hogy direkt nem jön elő nehogy meglássák.... gondolkozzunk csak. Ha szörny lennék gubbasztanék egy tó alján hogy ne lásson senki? A picst. Kijönnék a tóból és becsoszognék a városba "szétnézni" :) de legalábbis a tóból biztos kidugnám a fejem. És nem csak egyszer az életben.
2009. aug. 28. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! jöhet még! Én inkább ugy vagyok vele mint a 2. válaszoló :P szerintem is létezik! ugy mint pl az ufók is! Büdös nagy az univerzum és szerintem NEM csak ez az egy van a Mi Világunk hanem több mint valószínű sokkal több világ! És a lochness-i szörny azért is létezhet mert a dinuszauruszok alfajai mint szinte minden hüllő a dinuszauruszoktól származnak!
2009. aug. 28. 13:40
 7/15 anonim ***** válasza:
64%
Szerintem igen, el is akarok menni oda csak ezért. Tudom, hogy az észérvek nem emellett szólnak, de számomra már az érzés is, hogy ott lehetek, leírhatatlan lenne, hiszen alapból imádom a kriptozoológikus lényeket, űrlények, jeti, loch nessi szörny, chupacabra :))
2009. aug. 28. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
95%

Hali!

Én tavaly jártam Loch Nessben, vadkacsákon kívül mást nem láttunk. De maga a táj miatt is érdemes elnézni. Igazából, ami szörnyet láttunk, az egy úszó műanyag Nessi volt, de nagyon cuki :)

Szerintem valamikor biztosan létezett, hogy manapság él e azt csak ő tudja...

2009. aug. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem, _élt_. Csak azota szepen kipusztult, mint sokmas dolog is ezen a planetan. :/ A tetemet meg jol eltitkoltak.
2009. aug. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem de az lehet hogy élt ott valami nagyobb állat.
2009. aug. 28. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!