Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Mi lett volna ha?

Mi lett volna ha?

Figyelt kérdés
Nem találtam külön történelem kategóriát bocsi ,hogy ide raktam. Szóval azon spekuláltam mi lett volna ha a mások világháborút a németek nyerik és ez a magyarokra nézve milyen hatással lett volna.Pusztán kíváncsiságból ha lehet a történelemben jártas és logikus gondolkodásmenettel rendelkező emberek írjanak. :) :D

2013. jan. 30. 19:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez a tudományok kategória, itt mi nem foglalkozunk a "mi lett volna, ha..." kérdésekkel, mert tudományosan nem vizsgálhatók, ezáltal teljesen szubjektívek, ami pont az egész tudomány lényegének az ellentétje. Egyébként a legvalószínűbb dolog, hogy deportáltak volna minket Szibériába dolgozni, ugyanis volt erről egy terv, de most őszintén lusta vagyok kikeresni a neten, bocsi :D
2013. jan. 30. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nincs mi lett volna ha. A társadalmi mozgások és az országok egymás közötti viszonyának törvényszerűségeiből következett a németek veresége. Ezt különféle tényezők legfeljebb abban befolyásolhatták, hogy mikor és miképpen, de ezt se nagyon. Tehát te végső soron azt kérdezed, hogyan lehet a természettörvényekkel szembe menni. Sehogy.
2013. jan. 31. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Van erről egy dokumentumfilm.

http://www.youtube.com/watch?v=CgDHdM4zibc

2013. jan. 31. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!