Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Ha a vy canis majoris felroban...

Ha a vy canis majoris felrobana az veszéjeztetné a főldet?

Figyelt kérdés
2013. márc. 19. 10:34
1 2 3
 21/22 anonim válasza:
Nem hiszem azt, hogy ez a csillag felrobbant volna.. Az a kb 3900 fényév, semmi a Canis életkorához képest.
2014. szept. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim válasza:

1. Nem szabad senkit sem piszkálni a helyesírása miatt! Nekem van egy nagyon kedves, hihetetlenül okos osztálytársam, aki az intelligenciája ellenére egy értelmes, összefüggő mondatot képtelen leírni.

2. Érdekelne hogy mi történik pontosan mikor a VY Canis Majorisból fekete lyuk lesz? Megnyugodtam, hogy nem lesz gond ha felrobban a Majoris (vagy már felrobbant), de azt írtátok gáz lenne ha fekete lyuk képződne. Értem én hogy hatalmas és nem lenne kellemes, de olyan messze van, mi hatása lenne a földre?

Tudom a kérdés már tavalyi, de remélem lesz aki megválaszolja... :)

2015. júl. 3. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!