Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Megoldottam egy IQ teszet és...

Problem3girl kérdése:

Megoldottam egy IQ teszet és ezzel megállapítottam, hogy az IQ-m 110. Az jó?

Figyelt kérdés
Sok vagy kevés?

2013. ápr. 27. 19:08
1 2
 1/16 anonim válasza:
átlag körüli, nem rossz. de ezek a netes IQ-tesztek nem sokat mondanak (már ha olyat csináltál), én kettőt töltöttem ki és 23 pont különbség volt köztük.
2013. ápr. 27. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Volt régen egy ilyen hosszú, barna alapon kitöltendő IQ-teszt, és az utolsó feladat ilyen halas számítás volt. Abba az IQ-m 138 lett. :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Aztán megcsináltam a valóvilágos IQ tesztet, amiről azt mondják valós, az 110 lett.

2013. ápr. 27. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Szerintem kevés.

De nehogy már egy

2013. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

elvileg az IQ teszteket úgy kéne csinálni, hogy 100 legyen az átlag, tehát ez ilyen szempontból valamivel átlag felettinek számít, de semmiképp sem kiemelkedőnek.


Ezek persze a szakemberek által összeállított és előre letesztelt IQ tesztekre vonatkoznak, a netes IQ tesztek meg jellemzően nem ilyenek, szóval azok nem igazán megbízhatóak - mondanak egy számot, ami igazából nem sokat jelent (bár személyes véleményem szerint a hivatalos IQ teszteken kijövő számok se jelentenek túl sokat, de ezek ahhoz képest se), hiszen nincs bekalibrálva rendesen, hogy akkor mi is az átlag, meg mi a szórás.


Ha neteset szeretnél, akkor elvileg a mensa honlapján elérhető IQ teszt valóban szakértők által van összeállítva, tehát az azért megalapozottabb.

2013. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Csinálj meg még párat, majd csak eléred a 150-et. Aztán gyorsan jelentkezz a Mensába, és onnantól ne is köszönj senkinek, aki nem a klub tagja, csak annyit nondj nekik, hogy BIBIII!!!
2013. ápr. 27. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
0%
Attól függ mik az igényeid. Amúgy jó. Átlag feletti. Bár az I.Q teszteknek az értelmi képességekhez és az életbeli eredményekhez semmi közük sincs. Nézd meg szász marcit. 195ös bajnok volt, aztán egy sima főiskolán évközben kibukott. Kb ennyit ér az I.Q teszt eredménye.
2013. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 BringaManó ***** válasza:

#5:

150-nel már a klubon belül is nyugodtan mondhatod, hogy bibibibíííííí. :-)

Egyébként én ismerek közülük olyankat, akik köszönnek. De lehet, hogy ők csak tettetik (vagy azt, hogy mensások, vagy azt, hogy köszönnek)... :-)

2013. ápr. 28. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm! ;)
2013. ápr. 28. 08:57
 9/16 anonim válasza:
Nekem 6 évesen 199,84658745577518 az íkútesztem. Remélem nem túl magas ez az érték.
2013. máj. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 BringaManó ***** válasza:
Nem, nincs azzal semmi gond: csak azt jelenti, hogy majdnem olyan jól oldottad meg, mint egy átlag 12 éves.
2013. máj. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!