Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Meg lehetne csinálni Iron Man...

Meg lehetne csinálni Iron Man páncélját?

Figyelt kérdés
Az erőforrást azt inkább hadjuk mert az már tényleg mesebeli, de többi részét.

2013. máj. 26. 00:15
 1/10 anonim ***** válasza:
jelenlegi technológiával szerintem nem lehetséges, ha az erőforrást kihagyjuk akkor is kell egy szuperszámítógép ami segíti az embert, aztán a páncélba még rengeteg hi tech fegyver van, pl ott a lézer, egy ilyen erejű lézert egy ekkora páncélba nem hiszem hogy lehetne rakni, aztán ott van még a repülés, rendben van, van meghajtás, és hol tárolja az üzemanyagot amivel repűl és mennyi ideig elég?
2013. máj. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
48%

A többi is mesebeli. Olyan anyag nincs, ami ilyen vastagságban ellenáll a 12.7-es géppuskának, ahogy azt láttuk a filmben. A repülés is vicc, milyen anyag jön ki a talpán és azt hol tárolja? Az informatikai rendszere is vicc, Hollywood. Amikor meg magától járkált a páncél és repülve részt vett a harcban, akkor már nem bírtam a röhögéstől nézni.

De még ha létezne is ilyen páncél, az ember benne akkor is meghalna egy zuhanástól, vagy falnak csapódástól, a gyorsulás szétlapítana a páncélban.

Azon is jót röhögtem, amikor valamelyik részben az F-22-es szárnyának csapódott, az meg leszakad a gyökérnek meg semmi baja.

Hát mikor az első részben kikalapálta vaslemezből a sisakot, aztán meg a laptopról feltöltött a vaslemezre valamit, ami hirtelen hiper golyóálló repülő szuper páncéllá vált. :) Plusz kesztyűt nem kalapált magának a barom, csak egy bőr kesztyűje volt, de a marha nagy vasajtót az öklével törte át. :)

Kemény legény ez a csóka.

2013. máj. 26. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Nos hát... Ott vannak az exoskeleton alapjaira építhetsz, de nem érné meg. Már csak az exoskeleton több millió forint lenne, de ha még be is vonnád titánium, vagy palládium ötvözettel (a palládium unciája-28 gramm-128 ezer forint), akkor is annyi pénzed kéne hogy legyen, mint Tonynak.
2013. máj. 31. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
*Ott van az exoskeleton, annak az alapjaira építhetsz.
2013. máj. 31. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
50%

Második válaszoló :


Te minden filmet ilyen szemmel nézel? Hitvány életed lehet :) Meg sz@r lehet stréberfejjel élni. :)

2013. aug. 24. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Ja, ezekkel az értéktelen filmekkel szemben mindig kritikus vagyok. Az első rész elején egyébként is elvágta magát a film a folytatásokkal együtt, amikor a gonosz, műveletlen tök hülye aljanép a film szerint magyarul beszélt. Közben arra sem vették a fáradtságot, hogy tényleg magyar legyen az illető, ne csak a google fordítóból tanulja meg azt a 2 szót amit kinyögött, persze azt is szarul.

Utolsó, lehet neked elég ez az értelmi szint, ezt is várja tőled hálivúd, nekem nem elég. Ezek teljesen értéktelen filmek, nem mondom hogy nem látványosak, de valóságtartalma a Tom és Jerry-vel van egy súlycsoportban, ugyanakkor úgy adják elő, mint amerika felsőbbrendűségét. De látom nálad hatásos az agymosás, elhiszed hogy ilyen létezhet, de csakis titkos amerikai bázisokon. Nevetséges vagy.

2013. aug. 27. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Hülye vagy :D Nem mondtam hogy létezhet ilyen DE EZ EGY FILM az istenit, ezt nézni kell nem elkezdeni filozofálni meg a fizikai határokat feszegetni. Úristen.. :D Tanár vagy? :DD
2013. aug. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
#6 Ugyan ez a válaszom erre amit #7 írt. Ez csak egy film, mindenki maga dönti el hogy hogyan fogja fel amit látott. Nem kell ennyire kiakadnod, ha nem tetszett a film így jártál, nem kell ennyire kibontakoznod.
2013. aug. 27. 22:48
 9/10 anonim válasza:
Akkor ennyi erővel magyarázd meg hogy Harry potter seprűjére miért nem hat a gravitáció,hogy tud egy pálcából energiát előállítani stb...barmok :D
2013. dec. 17. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Meghogy micimackó bundájába miért nem ragad bele a méz
2013. dec. 17. 15:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!