Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Miért csak ennyi az IQ-m?

Miért csak ennyi az IQ-m?

Figyelt kérdés
[link]

2013. jún. 4. 16:29
1 2
 1/13 anonim válasza:
:DDD
2013. jún. 4. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

NAhát.Nálam is pont kereken 70 jött ki.érdekes.Pedig egész jól meg tudom tanulni a planetológiát,asztrobiológiát ami szerintem ennáél több agyat igényel.De ha máér ennyi:


háblubláááá ....bibábuuuuuúúúúúúbábibííííííí..HábUBUUUUUUUUU.EHHHHHHRRRRRRRRRRRRGGGGGG...hRG.vááááaáaáaáéÉÉÉÉÉémergmvÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉÉEEEEáááábihálÚÚÚÚÚÚÚÚ!!!!!!!

2013. jún. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem tudom, nekem 119. Cserébe lusta vagyok tanulni, mint a disznó. Eldöntheted ki járt jobban...
2013. jún. 4. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Most én is megcsináltam, csomószor nem volt türelmem végiggondolni, mert idegesített, hogy alul megy az idő, szóval fel voltam készülve valami rettenet eredményre (hozzáteszem fogalmam sincs, mi számít jónak)

Na 135 lett :S

2013. jún. 4. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Hát ha ez nem kamu... Menjél, felvételizz, 130 felett felvesznek, 2000 forint a teszt. Az átlag, azt hiszem olyan 90.
2013. jún. 4. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Igen, kiírták az oldalon, hogy menjek, de szerintem kihagyom, van elég más betegségem :DD

Itt a linkje, csak hogy lásd, nem kamu:

[link]

2013. jún. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Na, most erre már 136 lett XD

Pedig tényleg eggyel kevesebb volt eredetileg, nem zártam még be azt az ablakot, szóval látom.

Ha holnap is ránézek, már 143 lesz biztos :))

2013. jún. 4. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
2 Csatlakozom: BuuuuuuuuuuubááááááááááááááááááááááábúúúúúúúúúúúúúúúMÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚbíbíbíbíííííííííííííííííííííííííí!
2013. jún. 4. 18:04
 9/13 tetris ***** válasza:
Az IQ nem azt mutatja meg, hogy az illető milyen okos, hanem azt, hogy mennyire ötletes, kreativ, milyen gyorsan és ügyesen képes megoldani a felmerülő problémákat.
2013. jún. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#5: az IQ-tesztek úgy vannak beállítva, hogy az átlag 100 legyen. Időről időre felülvizsgálják őket, és ha kell, módosítanak a nehézségen, hogy megmaradjon a 100-as középérték.


Kérdező: nem tudom. Próbálj ki még néhány tesztet, ha van kedved, lehet, hogy csak rossz napod volt.

2013. jún. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!