Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Szóbeli érettségin hogyan...

Szóbeli érettségin hogyan küzdjem le az izgalmat/félelmet?

Figyelt kérdés
2013. jún. 13. 20:36
 1/3 anonim ***** válasza:
54%
Sok-sok tanulással.
2013. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
54%
ettől én is nagyon féltem, nagyon lámpalázas típus vagyok. próbálj meg csak arra a tanárra koncentrálni aki érettségiztet és hozzá beszélj csak. gondolom előtte fogsz ülni, ha normális, olyan lesz mintha csak simán beszélgetnétek :). előtte lesz időd leírni a papírra amit tudsz és nyugodtan belenézegethetsz beszéd közben is. persze ha lelkiismeretesen tanulsz és tisztában leszel vele hogy tudod az anyagot az is egyfajta magabiztosságot ad az embernek. amikor én érettségiztem például semelyik másik tanár nem figyelt rám csak az akihez beszélnem kellett. a többiek mögöttem akik még a teremben voltak meg a saját dolgukkal voltak elfoglalva és ugyanúgy paráztak mint én. úgyhogy semmi ok az izgalomra! :D kevés nálam izgulósabb ember van és én is azt mondom hogy pite volt ahhoz képest ahogy elgondoltam.
2013. jún. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Persze tanulok rendesen..de én is nagyon izgulós típus vagyok.De remélem élesben nem fogok majd annyira. :)
2013. jún. 14. 18:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!