Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Milyenek a Nyilas csajok?...

Milyenek a Nyilas csajok? Belső jellemző tulajdonságokra lennék kíváncsi.

Figyelt kérdés
2009. okt. 18. 23:44
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
78%
Én nyilas vagyok, 24 éves lány. Türelmes, lassú, ugyanakkor ideges típus vagyok, vagyis inkább aggodalmas. Sokat rágom magam mindenen, sokszor bizonytalan vagyok, mert több megoldást is helyesnek látok. Lassúságom viszont határtalan, de csak testileg, szellemileg nem, az agyam azonnal vág, a reflexeim jól működnek. Elszöszölgetek, közben gondolkozom. A lelki és a belső dolgokra helyezem a hangsúlyt, nem a külsőmre. Elvont és szellemi dolgok érdekelnek, nagyon humán vagyok, ugyanakkor használati utasítás alapján bármit megszerelek, vagy ha jól megvizsgálom, akkor anélkül is. Szeretem a műszaki dolgokat, a női cicomáskodást, babáskodást, rinyálást ki nem állhatom. Nagyon nagy szabadságvágyam van, nem maradok meg egy helyen, utazni szeretek, de otthonom csak egy van, azt nem váltogatom. Nem élhetek biztonságtudat nélkül, tudnom kell, hogy van hova és kihez visszatérnem. Az állandóság fel nem adnám a változatosság mellett, ami csak ideig-óráig kell. Beszélgetek az állatokkal, növényekkel, a természettel, az autókkal is, és tudom, hogy értik (nem elmebetegségből), de jobban bejött, mint az anyázás (értem ezt arra, ha pl nem indul az autó, anyázás és rugdosás helyett inkább kicsit megsimogatom, szokott használni, viccen kívül). Elvagyok a magam kis világában, de szeretem az embereket. Sokszor kell az egyedüllét, hogy összeszedjem magam, de nem a magány. A magányt nem bírom elviselni, belebetegszem. Hajlamos vagyok a depresszióra, lelkibetegségre, ugyanakkor sok esetben megoldást keresek a dolgokra. A miért?-re kell nekem mindig válaszolni, a történések miért-jére keresem a választ. Ha eszembe jut még vmi, írok.
2009. okt. 19. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
87%

Szintén 24 éves nyilas nő vagyok én is.:))

Szóval én filozófiailag magas szinten vagyok.Mindig kattog az agyam a nagy dolgokon.Ezoterika is a kedvenc témaköröm.Állandóan meg akarom menteni a világot:)Humánus vagyok,jó az empátiám is.Viszont szabad szájú vagyok tehát ami a szívemen az azonnal a számon:) Kegyetlenül őszinte,utálok unatkozni,akár hátizsákkal is bejárnám a világot.Az előző válaszolóval egyetértek abban,hogy óriási a szabadság vágyam de kell!! a biztonság és a stabilitás ami vár.Sajnos végletekben gondolkodom,és eléggé szeszélyes a hangulatom.Egy nyilas mellett élhetet meg,hogy egyik percben drágám,másikban meg te r....:))

Ami fontos nem szabad,hogy unatkozzak,mert akkor ösztönösen máshol keresem a dolgokat.Imádok beszélni,érvelni szenvedéllyel előadni.A szenvedélyesség átjár minden tekintetben -itt jön elő a tűz mint elemem.

Összességében jó embernek mondanám magam akinek megvannak a maga kis rigolyái és elvei amiből nem igazán lehet kimozdítani:))

2009. okt. 19. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
87%
Jaj ,majdnem kihagytam NEM BÍROK EGYEDÜL LENNI!!! Szintén depressziós leszek ha egyedül maradok.Ha vége egy kapcsolatomnak azonnal keresem a pótlást.) Kell a rajongó az eszme futtatásaimanak:)) Nagyon hamar a szenvedély miatt úgy érzem,hogy máris szerelmes vagyok :)))De ha unatkozom akkor ez az érzés el is illan:))
2009. okt. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
87%

Én is 24 éves nyilas nő vagyok :D

Ugyanolyan, mint a második válaszoló ... !!

2009. okt. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
87%
De jó !! Lassan összeszedjük az ország összes 24 éves nyilas nőjét.):):)
2009. okt. 19. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
87%
18 éves nyilas nő vagyok. Türelmetlen, mindig mászkálós, állatbarát, megértő vagyok. Szeretem ha hagyják, hogy a saját fejem után menjek. Nehezen alkalmazkodom bárkihez is. "Vezető" típus vagyok, nem bírom, ha dirigálnak. Ha valami kötelező, azt rosszul végzem, ha fakultatív, akkor kiválóan. :) Lusta vagyok, sokat szunyálok, és válogatós vagyok. hirtelen ennyi. :)
2009. okt. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
de jó hogy ennyi nyilas írt!! :) Énis az vagyok és kíváncsi voltam,mennyire hasonlítanak a nyilasok. Azt kell hogy mondjam,eléggé! Nagyon sok olyat irtatok ami bennem is megvan! :)
2009. okt. 20. 18:20
 8/27 anonim válasza:
88%
23 éves nyilas lány vagyok, minden igaz rám amit az előttem szólók írtak, amit igazán kiemelnék, az a szabadszájúság! rettenetesen őszinte vagyok, néha túlságosan is! :) (oroszlán az aszcendensem) nem vagyunk könnyű esetek, azt kell mondjam :)
2009. okt. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
82%
Én vagyok a legidősebb, úgy látom (38L). Engem a munkahelyemen öntörvényűnek neveznek, aki nem szereti, ha dirigálnak neki, aki minden munkát elvégez, de a maga módján. Imádom az állatokat, a madarakat, a növényeket, a természetet. Viszont nem futok a kalandok, a pasik után. Nyilas vagyok, Halak aszcendenssel.
2009. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim válasza:
2009. okt. 22. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!