Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » SŰRGŐSEN SEGÍTSÉG EBBEN?

SŰRGŐSEN SEGÍTSÉG EBBEN?

Figyelt kérdés
A B-325-ös kisbolygón egy nap 16 órából áll. Hány óra lesz a kisbolygón 1111 óra múlva, ha most ott 9 óra van

2013. szept. 27. 10:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
nulla
2013. szept. 27. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

16*69=1104

vagyis 69 nap és 7 óra telik el

9+7=16

0 vagy 16 óra

2013. szept. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Gratula, megoldottad a dolgozatkérdését.
2013. szept. 27. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Te vagy a tanár, vagy honnan veszed?

Ha te vagy a tanár akkor jobban figyelhetnél h milyen segédeszközt használnak a diákok. Ha nem te vagy a tanár és tényleg doga, akkor a tanár jobban figyelhetne stb.

2013. szept. 27. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nyilván kiment WC-re. Nyilván el tudja dugni a telefont. És onnan veszem, hogy tök nyilvánvaló, hogy miért kell kiírni kérdéseket sürgősre 10 óra 8 perckor és kicsit később is.


A helyzet az, hogy nem tudod áttolni a felelősségedet másra. Segítettél egy csalónak, aki kijátszotta a tanárát. Majd ha valaki ellened követ el csalást, akkor is remélem azt a választ kapod, hogy "miért nem figyeltél jobban".

2013. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Az a tanár a h*lye, aki kiengedi dolgozatírás közben wc-re, okostelefonnal.

A megoldás jó.

2013. szept. 27. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Még az a jó, hogy hiába jó a megoldás, nem így kell megoldani, vagyis a tanár nem "dől be" !
2013. szept. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Kedves Erkölcscsősz Nénibácsi!

Én meg azt mondom, hogy ez a tanár felelőssége, nem az enyém. Tanítottam gimnáziumban, és ennek ellenére így gondolom.

Másrészt a "SÜRGŐS" felhívásnak számomra nincs hírértéke, rengetegen odaírják, szerintem teljesen fölöslegesen. Volt olyan, hogy végül két nap múlva bukkant fel legközelebb a kérdező, szóval még relatív is, hogy kinek mi a sürgős.

Harmadrészt az a gondolatmeneted, hogy majd ha velem szemben követnek el csalást, akkor hogy reagáljak, megegyezik az enyémmel. Volt már rá példa, tanultam belőle. De ettől még nem az én dolgom másokat megvédeni a saját hanyagságuktól.

2013. szept. 27. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Szóval, a so-sok OFF után a megoldás:

(9+1111)/16 = X, a MARADÉK=0 --> 0 óra.

(#2: a 69-t honnan veszed?)

2013. szept. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Csak hogy eloszlassuk a féreértést: én a tanárokkal szemben akár a csalók pártyán is állok. Megtehetem?
2013. szept. 27. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!